Beşikdüzü Hurdacı

Beşikdüzü hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el eşya alıyoruz. Hurdemsan Metal hurdası olanlara gece gündüz farketmeksizin hizmet veriyor.

Beşikdüzü hurdacı olarak avantajlı fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız. Tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Beşikdüzü hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tüm hurda eşyalarınız için şimdi bizi arayıp en geç dört dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Hurdanızı konumunuzdan alıyoruz. Beşikdüzü’ün hurdacı deposu Hurdemsan Metal deneyimleri ile Beşikdüzü de hurdacılık faaliyetlerini profesyonel anlayış ile birleştiriyoruz.

Beşikdüzü de hurdacı iş yerlerinden biri olmanın onurunu paylaşmaktayız. Hurda alımlarında değerini hurdalarınız yüklerken nakit bir biçimde ödemekteyiz. Beşikdüzü bölgesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Anlık Beşikdüzü hurda fiyatlandırmasıyla alım hizmetleri için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Trabzon Beşikdüzü merkezinin ikinci el eşyalar ve hurda malzeme almaktayız.

Hurda eşya alımında senelerin verdiği özgüven ile yüksek hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Beşikdüzü de hurda hurda depoları arasında lideriz.

Beşikdüzü Hurdacı Firma Telefon Numarası

Beşikdüzü hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak, en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz.

Beşikdüzü hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Şayet siz de isterseniz elinizdeki hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi dört senedir binlerce ton metal hurdasını geri dönüşüm vasıtası ile milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Bu sayede doğaya çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

Beşikdüzü’ün Hurdacısı

Sizlerde her türlü inşaat demiri hurdası satmak sebebi ile çağrı merkezimizi telefonunuzun rehberine kayıt edebilirsiniz. Beşikdüzü’de geri dönüşüm firması olarak Beşikdüzü’ün çevresinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemelerinizin nakliyesi için uygun hurda nakliye aracımızı göndermekteyiz. Geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe Yirmi dört senelik deneyimle kaliteli hizmet veriyoruz. En yakın Beşikdüzü hurdacı telefonlarımızı arayın. Trabzonun tamamında yaptığımız gibi Beşikdüzü etrafında da tüm hizmetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. En yakın Trabzon hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Beşikdüzü’de hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Beşikdüzü’deki en iyi hurdacılık firması Hurdemsan Metal profesyonel ayağınıza getiriyor! Dürüst hizmet vererek kazanmayı istiyerek piyasadan yüksek hurda fiyatları uygulamaktayız.

Beşikdüzü’de Hurda Alım Satımı

Bize hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini öncelikli tutarak çok çalışmaktan daha fazla kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Yüksek tonajlı alüminyum, hurda bakır, hurda demir, hurda kablo, çinko,sarı hurda, ve hurda kurşun aldığımızda fiyat listeleri uyguluyoruz. Beşikdüzü’de hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü durumdayız. Bugün de size Beşikdüzüde hurda alan yerler ile bizim aramızdaki farkımızı açıklamaya çalışmaktayız. Beşikdüzüde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Beşikdüzü’de adresinizden 2.el malzeme ve hurda ticareti yapıyoruz. Beşikdüzüde hurda zamak antimon, çelik hurdası, kalay hurdası, hurda imalat artığı, çinko alıyoruz.

Beşikdüzü Sarı Hurda Alımı

Buradaki Beşikdüzü sarı pirinç hurdası fiyat listesini isteyene bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha kesin bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacı içeriğe göz atın. Beşikdüzü hurda sarı fiyatları öğrenmek için bize ulaşın.

Beşikdüzü’de hurda fosfor bronz Cusn8, kırkambar sarı, sarı su saati hurdası, hurda sarı talaşı, hurda sarı oto radyatörü, sarı musluk hurdası, külçe sarı hurdası alanlar içindeyiz. Beşikdüzü hurdacı firması Hurdemsan Metal firmamızla hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Beşikdüzü hurdacı Hurdemsan Metal olarak MS-64 hurda sarı pirinç araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58, hurda sarı araiş, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, sarı talaş MS-58 hurdası alım satımıyla uğraşıyoruz.

Beşikdüzüde Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, sert kartel, hurda alüminyum kalın profil alımı yapan hurdacıyız. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen bir metal cinsidir. Hurda alüminyum levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum makine artığı, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak maksadı ile arayabilirsiniz. Trabzon Beşikdüzü’de alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurda satanların yardımıyla Beşikdüzü de daha hızlı deneyim kazanıyoruz.

Alüminyum tel hurda, alüminyum tabak hurdası, alüminyum tencere, alüminyum petek hurdası, araba jantı, hurda alüminyum çatı sac alıyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Her nevi toptan alüminyum hurdası peşin alınır.
Beşikdüzü hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın.

Beşikdüzüde konumdan hurda alüminyum alikobant, alüminyum curuf, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil hurdası alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Bu sayfadaki Beşikdüzü hurda alüminyum kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Sayfamızda önceden yazılmış hurda alüminyum yazıyı okuyun.

Beşikdüzü’de Hurda Bakır Alanlar

Bakır (kızıl) talaş, hurda antigron bakır kırma granür, ince bakır profil hurdası, hurda yanık bakır, soyma bakır, kırkambar hurda, bakır boru hurdası alıyoruz. Bakır lama hurdası, bakır kazan, TTR kırma, bakır teli, hurda bakır tencere alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Beşikdüzü merkezinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Trabzon Beşikdüzü’de hurda bakır almak maksadıyla yeni depomuzu oluşturduk.
Beşikdüzü hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Beşikdüzü de bakır alan hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürmeye başlayın! Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi Beşikdüzüdeki bakır hurdası alımlarında değişmiş olabilir. Bakır kap kacak hurdası, hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, eşya, hammadde almaktayız.

Beşikdüzü’de Hurda Kablo Alan Hurdacı

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Beşikdüzü’de hurda kablo alan firmalar arasında en doğru hizmeti veriyoruz.

Kablo hurdası alanlar hakkındaki paylaşımı inceleyebilirsiniz. İç tesisat kablosu hurdaları, enye kablolar, karışık kablo hurdaları, antigron kablo, tek damar kablo için nakit ödeme veriyoruz. Beşikdüzüün tamamında kablo hurda alan firmayız. Beşikdüzü ün en büyük hurdacısı ile kârlı bir ticaret diliyoruz.

Yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, ptt kabloları, hurda telefon kablolar satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçin. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Çevremizde yeraltı kablosu, hurda fare yemez kablolar, yer altı enerji kablosu, çelik zırhlı kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz.

Beşikdüzü’de Krom Hurda Alım Satımı

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Paslanmaz krom hurdası alan fabrikalar arasındaki Beşikdüzü hurdacı depsouyuz. Trabzon Beşikdüzü’de 201 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 430 krom hurda talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 202 krom paslanmaz hurdası, ikinci el krom tank, 201 krom hurda, 202 paslanmaz krom hurda talaşı alımı yapıyoruz.

Beşikdüzü de hurda krom alım satımı yapıyoruz. Beşikdüzü hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemiz için arayın. Krom hurdası alan yerler krom hurdası konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Konumdan 316 kalite krom hurda talaşı, paslanmaz krom 310 hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurda, hurda paslanmaz krom 304 kalite talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurda, 310 kalite krom hurdası talaşı alımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

Beşikdüzü Hurdacı Hurda Demir Alımı

Güncel demir hurda fiyatı istemek sebebi ile şimdi arayabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatları makalesine göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Demir hurdası, Beşikdüzüde en fazla satılan madenler arasındadır. Sitemizde yayınlanmış olan Beşikdüzü demir hurdası fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Toptan inşaat demiri çubuğu, inşaat yıkım hurdası, demir döküm hurdası, inşaat demiri, pik demir hurda alıyoruz. Dilediğiniz yerden asansör malzemesi, pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı, tufal hurdası, alıyoruz.

Demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Beşikdüzü’de extra demir hurdası, hurda toplama demir, DKP demir, hurda demir talaşı, hurda teneke alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Beşikdüzü’de Hurda Plastik Alan Firma

Konumdan hurda kırmızı, mavi kapak, hurda kırkambar plastik, şeffaf beyaz naylon, pimapen artığı, hurda pet şişe ticareti yapıyoruz.

Trabzon Beşikdüzü’ün tümünde hurda ABS plastik, hurda polipropilen, jelatin, polistiren hurdası alım satımında piyasaya hakimiz.
Beşikdüzü hurda pimapen fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Plastik; Oksijen, Karbon, Hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Karton Hurda Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, hurda karışık renkli kağıt, karton, koli hurdası alan yerler içinde en iyi fiyat listesini veriyoruz. Beşikdüzüde kullanılmış gazete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası alıyoruz. Toptan hurda defter, selpak peçete, hurda okul kitapları, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcıya daha çok oranda kâr etme imkanı veriyoruz. Beşikdüzü hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. Daha önce yazılmış olan kağıt hurdası alanlar ile alakalı gönderiyi okumalısınız. Beşikdüzüde kağıt hurdası alanlar arasındayız.

Raf Hurda Alan Hurdacılar

Hurda çelik raf alıyoruz. 2. el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla ikinci el raf sayfamızı inceleyebilirsiniz. Beşikdüzü hurda raf fiyatları listesine ulaşmak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Özellikle hizmet vermeyi bırakmış marketlerden satın aldığımız ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satıyoruz.

Beşikdüzü’de Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Sökümden önce yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle incelenerek uygun ekipmanların hazırlanması uygun olacaktır. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı bakımından risk taşıyan işler içerisinde sayılmaktadır. Uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Binaların yapım projesi kendine özgüdür. Dolayısı ile yıkım biçimleri farklı olabilmektedir. Beşikdüzü fabrika yıkımı işlerinde bir numarayız.

Güncel Beşikdüzü Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Beşikdüzü hurda fiyatları her dakika güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Tecrübeli firma olarak hurda alımlarını özel Beşikdüzü hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Daha doğru hurda krom fiyatları 2021 metne bir göz atabilirsiniz.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Hurda Bilgisayar parçaları power, porselen işlemci, VDSL modem, DDR rulo, sunucu, ram, ekran kartı, eski ana kart, lcd monitör, harddisk, ses kartı, dotmatrik yazıcı, fotokopi makinesi, scanner, elektronik kart almaktayız. Akıllı telefon işlemcileri, şarj cihazı, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, kontaktörler, termik röleler, röleler, elektrik pano malzemeleri alımında en yüksek fiyatları sunmaktayız. Sıfır ve kullanılmış elektrikli ev aletleri için eşsiz fiyatlar sunuyoruz. Ütü masası, 7 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, tartı, klima, fön makineleri, kombi, çay kahve makinesi, ocak, çamaşır makineleri, ütü alıyoruz.

Beşikdüzü İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı dolap alıyoruz. Espresso makineleri, su sebilleri, kıyma makinesi, çay ocağı malzemeleri, ayran makineleri, mısır arabaları, tabldot ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, dinlendirici, sanayi tipi yemek ocağı ve benzeri cafe restaurant tipi otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz. Temiz tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle iletişim kurabilir. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz.

Beşikdüzü İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Dolayısı ile işi bırakmak mecburiyetinde kalan iş yerlerinden satın aldığımız defolu çatı tavanları, kiremit, fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant ekonomik fiyatlara pazarlıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, harç pompası, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda alımı yapıyoruz. Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde yıkılmış yurt binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alımı yapıyoruz.

Beşikdüzü de Jeneratör Hurda Alımı

Her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada alınıp satılır. İkinci el jeneratör hurdası alımında en güncel fiyatı firmamız sunuyor. Beşikdüzü ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif bize ulaşın. Elektrik enerjisi kesintisi olan bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Beşikdüzü’de Cam Hurda Alanlar

Çağımızda renkli soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, hurda şeffaf cam şişe, çıkma araba camları hurdası benzeri hurda camlar yüksek miktarda satılıyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı tutan inorganik sert malzeme çeşididir. Beşikdüzü de cam hurda alan yerler içindeyiz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Mekânlar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Beşikdüzü çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde tecrübeli uzman kadromuzla güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Çelik yapı prefabrik yapılar söküm işleri tamamlanırken işletmenin imar projeleri incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecekler alıcıya sunulmaktadır. Hızlı kapatma bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin sökümleri birbirinden farklıdır.

Beşikdüzü’de Kurşun Hurdası Alan Firma

Beşikdüzü hurdacı Hurdemsan Metal olarak Çatı minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, hurda kurşun boru alımı için dilediğiniz yere profesyonel ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Beşikdüzüde çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Hurda çinko satacak yer arıyorsanız merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Günümüzde kablo izolasyonu, çeşitli alaşımlarda, benzin katkısı olarak, askeri mühimmatlarda, kimyasal maddelerde, akü imalathanelerinde, radyasyon yalıtımlarında kurşuna yer verilmektedir. Dünyada doğal olarak bulunmaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenir. Kurşun tarihten şimdiye kadar kullanılan metallerdendir.

Beşikdüzü’de Hurda Akü Alanlar

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatör kullanılmaya devam ediliyor. Hurda sulu akü, küçük akü hurdaları, kuru akü hurda alıyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacı ile akünün benzeri görevleri vardır. Beşikdüzü hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Aküler; otobüsler, otomobil, elektrikli bisikletler gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçları ile bir takım elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak veren bataryamsı depolara akü denir.

Sac Hurda Alan Hurdacı

Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır. Kümes tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilecek 2.el sac temin ediyoruz. Beşikdüzü sac hurdası ticareti yapyığımız şehirler arasındadır. Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Haddeleme ile farklı inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenen ölçü ve ebatlarda kesilmektedir. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Tüm saydığımız eşyalardan sac levha hurdası çıkarılabilir.

Hurdacılar Sitesi Beşikdüzü

Trabzon Beşikdüzü hurdacılar sitesi içinden hizmeti yerinize getirmekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda araç yedek parçası sormak için aramamalısınız. Kuşkusuz Beşikdüzü sanayisinde oto yedek parça alım satımı yapan dükkânlar bulabilirsiniz. Lütfen bu tür isteklerinizde o işi yapanları arayın.

Beşikdüzü sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası alımı yapıyoruz. Motor hurda, hurda nikel şablon, hurda karbür, titanyum hurdası, hurda imalat artığı almaktayız.

Beşikdüzü’de Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Çinko mavimsi açık gri renktedir. Elementler içerisinde yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Çinko, yerkabuğunda en çok yer alan metal elementlerdendir.

Antik dönemlerden beri biliniyor. Lakin üretim biçimi ve kullanımı tam manası ile öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Beşikdüzü hurdacısı olarak çinko çatı hurdası, çinko levha alıyoruz.

Beşikdüzü Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın