Gümüşhacıköy Hurdacı

Gümüşhacıköy merkezinde hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyaları alım satımı için nakit ödeme yapıyoruz. Gümüşhacıköy hurda ve geri dönüşüm firması olarak hurda almaya devam ediyoruz. Gümüşhacıköy hurda alım satım ve geri dönüşüm firmaları içerisinde hizmetlerimiz ile liderliği başarıyoruz. Hurdemsan Metal hurda malzemesi olanlara hafta sonlarıda hizmet vermektedir.

Gümüşhacıköy bölgesinin yakınlarında hurdacı firmasıyız. Elinizdeki hurda malzemelerinizi konumunuzdan nakit ödemeyle alıyoruz. Hurdanızın tutarını hesaplamamız için şimdi firmamız ile iletişim kurarak 3 dk içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz hurda malzemelerin değerini taşırken hesaplıyoruz.

Miktarı yüksek bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Gümüşhacıköy hurdacısı olarak Gümüşhacıköy’de hizmet veriyoruz. Gümüşhacıköy genelinde hizmet veren Hurdemsan Metal öncülüğünde Gümüşhacıköy bölgesinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsalık ile birleştirmekteyiz.

Gümüşhacıköy piyasasından yukarda hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmetleri için numaralarımızı arayabilirsiniz. Gümüşhacıköy merkez hurdacısı olarak özel fiyat listesiyle sarı hurdası alımı yapmaktayız.

Hurda eşya alım satımlarında deneyimle yüksek hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Gümüşhacıköyde hurdacı firmaların en kalitelisi olmanın gurunu personellerimizle paylaşıyoruz.

Gümüşhacıköyde Hurda Alan Firmalar

Toptan sarı ve ekstra demir, hurda bakır, kurşun hurda, hurda kablo, çinko, alüminyum hurdası alırken fiyatlar sunmaktayız. Gümüşhacıköy de hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü durumdayız. Gümüşhacıköy’de adresinizden antimon hurdası alıyoruz. Gümüşhacıköyde ikinci el mutfak eşyası ve hurda alımı işlerini yapmaktayız. Bugün size Gümüşhacıköy’de hurda alanlarla firmamız arasındaki farkı anlatıyoruz. Gümüşhacıköy de hurda çinko, hurda kalay, CNC torna artığı hurda, hurda çelik, hurda zamak alıyoruz. Gümüşhacıköy hurdacı firmamıza elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Bu neden ile her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz.

Gümüşhacıköy Hurdacı Firma Telefon Numarası

Gümüşhacıköy adresten her türde hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Yirmi dört yıldır tonlarca hurda madeni geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimizle doğaya daha az zarar verildi.

Bu yüzden hurda satışı yapmak amacıyla bizleri arayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Şayet sizde isterseniz topladığınız hurdayı bize satarak firmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

Gümüşhacıköy hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yazılmıştır. Boşa zaman geçirmeden arayın, günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

Gümüşhacıköy’ün Hurdacıları

Amasya Gümüşhacıköy hurdacısı olarak Gümüşhacıköy’ün her ilçesinde her çeşit hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için uygun araçlarımızı göndermekteyiz. Tonajlı malzeme alımıyla kazanmayı amaçlayarak piyasadakinden yüksek hurda fiyat listesi uygulamaktayız.

Geri dönüşüm ve hurdacılık alanında 24 senelik deneyim ile hizmet sunuyoruz. En yakın Gümüşhacıköy hurdacı firma olarak hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Amasya’nın tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Gümüşhacıköy genelinde de kurumsal hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Amasya hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türden hurda karton satışı için numaramızı arayabilirsiniz. Gümüşhacıköy de hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Gümüşhacıköy’ün gözde hurdacısı Hurdemsan Metal profesyonel ayağınıza getiriyor!

Gümüşhacıköy Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Gümüşhacıköy’ün tümünde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Gümüşhacıköy’de hurda bakır alan tesisimiz var.
Gümüşhacıköy hurda bakır fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. levha, bakırlı petek, bakır tepsi, bakır eşya, ham madde almaktayız.

Hurda yanık bakır, kırma antigron, kırkambar, bakır (kızıl) talaş hurdası, hurda ince profil, hurda 3/8 bakır boru, soyma bakır alanlar içindeyiz. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı anlatıma erişebilirsiniz. Gümüşhacıköy hurda bakır fiyat listesi sürekli güncellenmektedir. Bakır tencere hurda, büyük bakır kazan, hurda TTR kırma, bakır lama hurda, bakır tel hurda alırken müşteriye özel fiyat teklifi sunmaktayız. Hurda bakır alan Gümüşhacıköy hurdacı numarasını tek tuşla arayarak keyifli hizmetlerimizin keyfini yaşayın!

Gümüşhacıköy’de Hurda Kablo Alan Yerler

Ptt kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, ptt kablosu içi, yağlı iç ptt kablosu satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Gümüşhacıköyde hurda kablo almaktayız. Güncel sitemizde bulunan hurda kablo alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz.

Tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, hurda karışık kablo, hurda enye kablolar alan hurdacı firmasıyız. %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu alıyoruz. Gümüşhacıköyde fare yemez kablo, yer altı kablosu, çelik içli kablo hurdaları, yer altı enerji kablosu alım satımı sırasında en iyi fiyatları öneriyoruz.

Gümüşhacıköy’ün en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda satımı diliyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Gümüşhacıköyde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Gümüşhacıköy’de Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alan Gümüşhacıköy hurdacı firmasıyız. Krom hurda alan hurdacı firmalar yazısını okusanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Gümüşhacıköy genelinde hurda krom Gümüşhacıköy hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Gümüşhacıköy hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Amasya Gümüşhacıköyde krom makine artığı, 201 paslanmaz krom hurda, krom 202 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 430 hurda, krom 201 hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurda alımlarında hurdanın değerini yerinde nakit ödemekteyiz.

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Dilediğiniz yerden 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda, 304 krom hurdası alım satımı yapan Gümüşhacıköy hurdacısıyız.

Gümüşhacıköyde Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metal çeşididir.

Hurda alüminyum radyatör, levha, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı, alüminyum talaş alıyoruz. Alüminyum petek, alüminyum tabak hurdası, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurda, alüminyum tencere tava hurdası alan hurdacıyız.

Sayfamızda bulunan Gümüşhacıköy alüminyum fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Detaylı bilgi almak için sitemizde önceden paylaşılmış alüminyum hurdası alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Gümüşhacıköy hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

Gümüşhacıköy’de adresten hurda profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curuf, alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Hurda alüminyum profil, alüminyum piston hurdası, alüminyum matbaa kalıbı, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alan firmayız. Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurda nakit alınır. Gümüşhacıköy hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gümüşhacıköy’de Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Hurdemsan Metal firmamız Gümüşhacıköy’de hurda sarı alan yerler içindeyiz. Gümüşhacıköy hurdacı Hurdemsan Metal olarak MS-70 pirinç sarı araiş hurda, sarı çubuk ucu hurdası, hurda sarı talaşı MS-58, araiş sarı MS-64, hurda sarı pirinç araiş alım satımı yapıyoruz.

Buradaki Gümüşhacıköy merkezi hurda sarı kg fiyatını telegram grubumuzdakilere güncel olarak gönderilmektedir. Sitemizde bulunan sarı alan hurdacılar makaleye bir göz atın. Gümüşhacıköy hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için yetkililerimizle irtibata geçin. Gümüşhacıköy’de hurda fosfor (Cusn8), kırkambar sarı hurda, sarı pirinç su saati, sarı pirinç talaşı, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı musluk, sarı külçe hurdası alan firmayız.

Gümüşhacıköy Hurdacı Hurda Demir Alımı

Yolladığınız konumdan tufal hurdası, demir kapı, demir trabzan, asansör hurdaları, hurda pencere korkuluğu, için peşin ödeme yapıyoruz. Gümüşhacıköy’de yüksek tonajlı hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası, hurda döküm demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Gümüşhacıköy’de talaş demir hurda, hurda toplama demir, ekstra demir hurdası, teneke, dkp demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Demir hurdası alan yerler arasındayız.
Gümüşhacıköy hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı edinmek için Gümüşhacıköy hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı linkine tıklayın. Hurda demir, Gümüşhacıköy çevresinde en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Gümüşhacıköy demir hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük yollamaktayız.

Gümüşhacıköyde Hurda Akü Alım Satımı

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme amaçlı akü kullanılmaya devam edilmektedir. Sulu akü hurda, hurda küçük akü, hurda kuru akü hizmetini kolaylaştırdık. Elektriği kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır. Aküler; motorsikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıtlar ile bir takım elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım iletmek çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek amacıyla akülerden faydalanılarak araç korunmaya alınır.
Gümüşhacıköy hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Gümüşhacıköy 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Mikser, su sebili, ayran köpürtme makinesi, kahve makinesi, mısır makinesi, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, bakır çay kazanı ihtiyacınızı karşılıyoruz. İşyerimize mevcut olan hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, evye, krom küvet, krom davlumbaz, paslanmaz salata dolapları vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Profesyonel lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Sac Hurdası Alımı

Tavuk kümesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir durumda sac hurdası temin ediyoruz. Gümüşhacıköy sac hurda aldığımız yerlerdendir. Çatı, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli vasıtaların kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac levha denilmektedir. Sac; metal malzemenin levha biçimine getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda şeritler halinde kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır.

Hurda Çinko Alımı

Çinko madeni, yeryüzünde en çok bulunabilen metal elementler içindedir. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır.

Elementler içerisinde yer alan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Geçiş metalleri içerisinde yeralan çinko açık gri mavimsi renktedir. Gümüşhacıköyde çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Gümüşhacıköyde Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, kırkambar plastik hurda, beyaz şeffaf naylon, parça pimapen hurdası, hurda temiz pet şişe Gümüşhacıköy hurdacısıyız.

Amasya Gümüşhacıköy’ün her caddesinde hurda polistiren kristal, hurda polipropilen, ABS plastik hurda, hurda jelatin alıyoruz.
Gümüşhacıköy hurda plastik pimapen fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın. Plastik hurdası, hidrojen (H), azot (N), oksijen, Karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Kağıt Hurdası Alım Satımı

Sitemizde yer alan kağıt hurdası alan yerler hakkındaki makaleyi okumalısınız. Gümüşhacıköy de hurda karton kağıt alımı yapmaya kesintisiz devam ettirmekteyiz. Piyasanın üstünde liste fiyatları ile hurda karton, karton koli, karışık renkli kağıt, beyaz kağıtlar alım satımı yapan depolar arasındayız.

Gümüşhacıköy hurdacı olarak bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Tonajlı fotokopi kağıdı hurdası, okul kitapları, hurda peçete kağıdı, defter hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle satıcılara daha çok oranda kazanma şansı veriyoruz. Gümüşhacıköy hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gümüşhacıköy Fabrika ve Makine Sökümü

Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı nedeniyle risk taşımaktadır. Tecrübeli ekipler tarafından kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Gümüşhacıköy fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde lideriz. Her binanın projeleri birbirinden farklılık gösterir. Bu sebeple yıkımları farklı tamamlanmalıdır. Evvela sökülecek tesisin detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi gerekmektedir.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Çoğunlukla yenilen baharatçılar tarafından satışa çıkarılan market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satıcıları arasındayız. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf hakkındaki konumuza bakabilirsiniz.

Hurda çelik raf alıyoruz. Gümüşhacıköy hurda metal raf fiyatları sormak amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Gümüşhacıköy’de Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı söküyoruz. Arta kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Yapıların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar. Gümüşhacıköy çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde 24 tecrübeye sahip uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon ahırlar sökümünde yapının inşaat projeleri incelenmelidir. Böylece ikinci el çatı makası ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecekler değerlendirilebilir. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin sökümleri ötekinden farklıdır.

Hurdacılar Sitesi Gümüşhacıköy

Amasya Gümüşhacıköy hurdacılar sitesi içinden hizmeti yerinize getiriyoruz. Asla hurda araç veya araba hurdası alıp preslemiyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el araç parçası temin etmek amacıyla telefon kabul etmemekteyiz. Bundan eminiz Gümüşhacıköy sanayi sitesi içerisinde hurda araba parçası alıp satan firmalar mevcuttur. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde alım satımı yapanlar ile irtibata geçin.

Gümüşhacıköy OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası satımı yapmaktayız. Hotor hurda, titanyum hurda, hurda nikel, imalat artığı, karbür hurda için arayabilirsiniz.

Gümüşhacıköy Anlık Hurda Fiyatları

Kurumsal firma olarak hurda alımlarını anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Anlık Gümüşhacıköy hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kablo fiyatları 2023 başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz. İnternet sitemizdeki Gümüşhacıköy hurda fiyatları anlık güncellenmektedir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Fırın, fön makinesi, mutfak terazisi, mini buzdolabı, 6 programlı bulaşık makinesi, türk kahvesi ve çay makineleri, ütü, klima, çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası fiyatları öğrenmek için hemen arayın. GSM baz kartları, kontaktör, röleler, IOS telefon kartı, şarj cihazı, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, termik röle alıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası SSD harddisk, VDSL modem, server, tonerli yazıcı, DDR rulo, crt monitör, ana kart, ses kartı, fotokopi makinesi, CPU işlemci, ekrankartı, power supply, scanner, ram, elektronik kart satmak amacı ile arayabilirsiniz. Sıfır ve kullanılmış elektronik alet alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Gümüşhacıköyde Kurşun Hurdası Alım Satımı

Yer kabuğunda doğal olarak bulunmaktadır. Gümüşhacıköy hurdacı Hurdemsan Metal olarak hurda levha kurşun, kurşun oluk, Cami minare kurşunu, kurşun boru alımları yapıyoruz. Ayrıca Gümüşhacıköy de çinko hurdası alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Elinizde Çinko hurdası genel merkezimizi hemen aramadan karar vermeyin. Bildiğiniz gibi akü üretiminde, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, çeşitli alaşımlar üretilirken, kablo yalıtımında, mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentlerde kurşundan faydalanılmaktadır. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalar ile çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile kullanılabilir hale getirilmektedir.

Gümüşhacıköy’de Hurda Jeneratör Alanlar

Kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratörler çalışmasa da alınır. Gümüşhacıköy etrafında ikinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Gümüşhacıköy 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılan ev binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile batan satıcılardan edindiğimiz defolu fayans, laminant parkeler, çatı tavanları, kiremit ekonomik fiyatlara pazarlıyoruz.

İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörü, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Gümüşhacıköy Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın