Gündoğmuş Hurdacı

Gündoğmuş geri dönüşüm firmaları arasında her türde ikinci el eşya alımında en yüksek fiyatı bizler sunuyoruz. Gündoğmuş’da uygulanan hurda fiyatlandırması ile hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Gündoğmuş hurdacı olarak Gündoğmuş’da hizmet veriyoruz. Hurda alırken bedelini yanınızda yüksek fiyatla hesaplamaktayız.

Hurdanızı adresinizden almak amacı ile kapınıza geliyoruz. Gündoğmuş hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Hurda malzeme alım satımında yılların kazandırdığı özgüven ile hurdanızı kıymetinin üstünde alıyoruz. En köklü Gündoğmuş hurdacı olarak avantajlı fiyat listesi ile hizmetimizi sunuyoruz. Hurdemsan Metal firmamızla Gündoğmuş merkezinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerine değer vermekteyiz.

Gündoğmuş hurdacı firmamız Hurdemsan Metal size gece gündüz hizmet veriyor. Tüm hurda eşyanız için çok zaman geçmeden telefon numaralarımıza ulaşarak en geç bir dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Gündoğmuş’da hurda eşya alımı yapanlardan biri olmanın onurunu birlikte çalıştıklarımızla paylaşıyoruz.

Antalya Gündoğmuş şehir merkezinin temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımı yapıyoruz. Gündoğmuş da hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız.

Gündoğmuş’un Hurdacı Firması

Gündoğmuş da hurdacı olarak Gündoğmuş’un her yerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için müsait hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Sürümden kârlı bir hurda ticareti yapmak istiyoruz. Yirmi dört yıllık tecrübe ile kaliteli hizmet sunuyoruz. En yakın Gündoğmuş hurdacı firma olarak hurdanızı biriktirdiğiniz bölgeye hurda alım ekibi göndermekteyiz. Antalyanın her tarafında yaptığımız gibi Gündoğmuş ilçesinde de kurumsal faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Kaliteli Antalya hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Gündoğmuş da hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Gündoğmuş’daki en kurumsal hurdacı firma Hurdemsan Metal ile tanışın! Sizlerde her türde hurda kağıt satmak için telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Gündoğmuşda Hurda Alımı

Şimdi sizler gibi kıymetli müşterilere Gündoğmuşda hurda alanlarla firmamızın arasındaki farkı açıklamış oluyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Gündoğmuş da CNC torna artığı, hurda zamak, çelik hurdası, çinko hurda, hurda kalay alıyoruz. Gündoğmuş da istediğiniz konumdan hurda cam alım hizmeti vermekteyiz.

Tonajlı hurda alüminyum ve sarı, hurda bakır, ekstra demir, kablo hurdası, hurda çinko, kurşun hurdası alımlarında değerinden yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Gündoğmuş da hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncülük yapmaktayız. Gündoğmuş etrafında hurda ve ikinci el malzeme alımı işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Gündoğmuş da Hurdacı Numarası

Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Yirmi dört senedir tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile yerli ekonomiye kazandırmayı başardık. Firmamızın verdiği çaba ile gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Gündoğmuş yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alır.

Gördüğünüz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizlerde dilerseniz elinizde bulunan malzemeleri firmamıza satarak doğaya ve ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyat listesi sormak için sitedeki telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Gündoğmuş hurdacı telefonu sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yer almaktadır.

Gündoğmuş Hurdacı Hurda Demir Alımı

Anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyatları bağlantısının linkine tıklamalısınız. Demir, dünya genelinde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Gündoğmuş ekstra demir hurdası kilo fiyatı günceldir. Gündoğmuş da demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.

Konumdan asansör hurdası, pencere korkuluğu, tufal, demir kapı, demir yangın merdiveni hurdası, için nakit ödeme veriyoruz. Toptan inşaat hurdası, inşaat demiri çubuğu, pik demir, hurda döküm demir, inşaat demir hurdası alıyoruz. Gündoğmuş’da demir talaşı, dkp demir hurda, extra hurda demir, toplama demir hurdası, teneke hurda alımı maksadıyla Gündoğmuş’daki rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz.

Gündoğmuş’da Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı

Gündoğmuş hurdacı firma Hurdemsan Metal firmamız adına hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Gündoğmuşun her noktasında hurda sarı talaşı, sarı araba radyatörü, kırkambar sarı hurdası, MS-58 sarı külçe hurdası, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, hurda bronz Cusn8 alıyoruz.

Bu sayfadaki Gündoğmuş bölgesi hurda sarı fiyat listesini arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış paylaşımımıza göz atın. Gündoğmuş hurda sarı fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Gündoğmuş hurdacı Hurdemsan Metal olarak sarı araiş hurda, sarı çubuk ucu hurdası, araiş sarı, hurda sarı talaşı, MS-70 hurda sarı araiş alımıyla iştigal ediyoruz.

Gündoğmuş’da Kablo Hurdası Alımı

İç tesisat kablosu, enye kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Yakın çevrede hurda çelik zırh kablosu, yeraltı kablosu, fare yemez kablo hurdası, hurda çelik içli kablolar alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatı teklif ediyoruz.

Gündoğmuş’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Gündoğmuş un en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı yaşamanızı arzuluyoruz.

Gündoğmuşda hurda kablo alıyoruz. Telefon kablosu hurdası, ptt kablo içi (deşe), hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo hurdaları elinde olanlar hemen arayın.

Hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablolar alım satımı yapıyoruz. Geniş sayfamızda bir kaç gün önce paylaşılmış kablo alan hurdacılar konuyu ziyaret edin. Gündoğmuş da toptan kablo hurdası ticaretinde hurda kablo borsası pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz.

Gündoğmuş Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa kalıbı, hurda araiş, kartel, alüminyum piston hurdası Gündoğmuş hurdacılık firması olarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Levha, kaba alüminyum talaşı, alüminyum makine artığı, alüminyum kutu, alüminyum radyatör peteği hurdası alım satımı yapıyoruz. Gündoğmuş da hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Hurdalarını bize satanların sayesinde Gündoğmuş da daha hızlı büyüyoruz.

Alüminyum tel, hurda alüminyum tabak, alüminyum tencere tava, alüminyum petek, çıkma jant, alüminyum sac levha hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Şirketimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Her türlü tonajlı alüminyum hurdası peşin alınır.
Gündoğmuş hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Gündoğmuşda adresten hurda alüminyum curufu, hurda profil eloksallı alüminyum, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum alikobant içi siyah alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Sayfamızdaki Gündoğmuş alüminyum hurda kilo fiyatını isteyene günlük ulaştırılmaktadır.

Hurda Bakır Alan Gündoğmuş Hurdacı

Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgi mevcut. Gündoğmuş hurda bakır ton fiyatı saat başı güncellenmektedir. Hurda 1/2 bakır boru, soyma bakır hurda, bakır profil, yanık bakır hurdası, bakır antigron kırma granür, bakır talaş, kırk ambar alım satımı yapıyoruz. Gündoğmuşda hurda bakır almak amacı ile profesyonellerden oluşan bir bir ekip oluşturduk. Gündoğmuş hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayın.

Hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır levha, ham madde, bakır petek almaktayız. Gündoğmuş’un tamamından hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan Gündoğmuş hurdacı firmamızı kolayca arayarak kaliteli hizmetlerin tadına varın! Bakır TTR kırma, bakır tel, bakır tencere hurdası, bakır kazan, hurda bakır lama alınır.

Gündoğmuş da Krom Hurda Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alan firmalar içerisindeki Gündoğmuş hurdacı işletmesiyiz. Konumdan krom paslanmaz 304 kalite hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 304 krom hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, 316 kalite krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurda ticareti yapıyoruz. Gündoğmuş’da hurda krom alımı yapan firmayız.
Gündoğmuş hurda krom fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız.

Krom hurda ton fiyatı sayfamızı şahane olur. Antalya Gündoğmuş’da 430 kalite krom paslanmaz hurdası, hurda krom paslanmaz 202 talaşı, 201 krom hurda, 202 kalite krom hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, krom makine artığı, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı alım satımı amacıyla özel fiyatlar sunuyoruz.

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur.

Gündoğmuş 2.el Sac Hurda Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınmaktadır. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. Haddeleme ile değişik kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Belirli standart ölçülerde şeritler halinde kesilir.

Demir kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Çatı, kapı, varil, sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu eşyalardan hurda sac levha elde edilmektedir. Kümes tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gündoğmuş sac hurda aldığımız şehirler arasındadır.

Anlık Gündoğmuş Hurda Fiyatları

Sitemizdeki hurda fiyatları 2022 metne bir göz atın. Sitemizdeki Gündoğmuş hurda fiyatları en az haftada bir kez değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Profesyonel Gündoğmuş hurda fabrikası olarak hurda alımlarını yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Gündoğmuş’da İkinci El Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi hemen arayın. Bildiğiniz gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmasa da değer görmektedir. Gündoğmuşda ikinci el jeneratör alımı yapan yerler içerisinde bulunuyoruz. Gündoğmuş hurda jeneratör fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda jeneratör kullanılmaktadır.

Gündoğmuş da Hurda Çinko Alımı

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementler arasındadır. Gündoğmuş etrafında hurda çinko levha, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Mavimsi açık gri renktedir.

Çinko, eski dönemlerden bu yana biliniyor. Ama üretim biçimi ve kullanımı tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur.

Gündoğmuş 2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

Tabldot malzemeleri, bakır işlemeli çay otomatı, kıyma çekme makinesi dişlisi, ayran makineleri, espresso makineleri, bardak mısır arabaları, su sebili ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü ocak, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, yemek dilendiricileri vs cafe restoran tipi mutfak alet edavatını görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgah alınır.

Plastik Hurda Alım Satımı

Tonajlı beyaz şeffaf naylon poşet, parça pimapen hurdası, mavi kapak hurda, kırkambar plastik, hurda şeffaf pet şişesi ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Gündoğmuş’da hurda jelatin, polistiren hurdası, hurda polipropilen moblen, ABS plastik alımında liderlik görevini üstleniyoruz.
Gündoğmuş hurda plastik fiyatları bulunan listemiz için arayın. Hurda plastik, karbon (C), (H) hidrojen, Azot (N), Oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Gündoğmuş İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Şantiyelerde alçı makinesi, yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Antalya’nın Gündoğmuş ilçesi yakınlarında yıkılmış market binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolapları, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalmış fabrikalardan aldığımız defolu su geçirmez laminant parke, fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremitler 2. el biçiminde pazarlıyoruz.

Gündoğmuşda Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Gündoğmuş çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde deneyimli personellerimizle hizmetler veriyoruz. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon spor salonları sökülürken işletmenin inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı sökümü işinde deneyimliyiz. Sökümden kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Mekânların en önemli taraflarından biri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar uzatmaya yarar. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Her çelik çatı çeşitlerinin sökümleri birbirinden farklı yapılmaktadır.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Kurşun bilinen en eski metaldir. Yaşam alanlarımızda radyasyon yalıtımlarında, pigmentlerde, kablo izolasyonu, benzin katkısı olarak, aküler üretilirken, çeşitli alaşımlarda, askeri mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle işlenir. Gündoğmuş hurdacı Hurdemsan Metal olarak Cami minare kurşunu, kurşun levha hurdası, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda sökümü için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Gündoğmuş’da çinko hurdası alım satım hizmeti sunmaktayız. Hurda çinko satacak yer bulmak istiyorsanız numaralarımızı 7/24 aramadan karar vermeyin.

Hurda Karton Alım Satımı

Gündoğmuşda kuşe kağıt, hurda kullanılmamış gazete, bristol kağıt hurdası alım satımıyla iştigal ediyoruz. Tonajlı hurda fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, defter hurdası, kağıt havlu peçete alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle sizlere daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz. Gündoğmuş hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için arayınız. derinden çok ton fiyatları ile beyaz kağıt hurda, koli, renkli kağıt hurdası, hurda karton alıyoruz. Hurda kağıt alan firmalar hakkındaki okumalısınız. Gündoğmuşda kağıt ve karton hurdası almaktayız.

Gündoğmuş Hurdacılar Sitesi

Gündoğmuş sanayi sitesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor almaktayız. Motor hurdası, titanyum hurda, şablon nikel, imalat artığı, hurda karbür için arayabilirsiniz.

Antalya Gündoğmuş hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet vermekteyiz. Ancak hurda araç veya bisiklet hurdası alımı yapmıyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el otomobil yedek parça sormak amacıyla çağrı kabul etmiyoruz. Eminiz Gündoğmuş oto sanayi sitesinde oto yedek parça ticaretiyle uğraşan dükkânlar bulabileceksiniz. Lütfen çıkma otomobil parçası işlerinizde o işle uğraşan firmaları arayın.

Hurda Akü Alan Hurdacılar

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji şeklinde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Kuru akü hurdaları, hurda sulu akü, hurda küçük akü hizmetini ayağınıza getirdik. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcılara akım göndermek, voltajı dengelemek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek maksadıyla akü kullanılarak cihaz korunmuş olur.
Gündoğmuş hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Akü; arabalar, motorsikletler gibi taşıma araçları ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır.

Şefaf Cam Hurda Alanlar

Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı tutabilen organik olmayan katı malzeme çeşididir. Çağımızda şeffaf ve renkli karışık oto camı, hurda cam şişe, süt şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi ve benzeri hurda camlar yüksek miktarda bulunabiliyor. Gündoğmuş çevresinde cam hurda alanlar arasında bulunmaktayız.

Gündoğmuş Hurda Raf Alım Satımı

İkinci el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan firmalar hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir.

Çoğunluk ile kapanan mağazalar tarafından satılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen yeni gibi 2.el raf hurdası satıyoruz. Gündoğmuş hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Gündoğmuş’da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Gündoğmuş fabrika yıkım ve söküm hizmetlerinde profesyoneliz. Her inşaatın yapım projeleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle yıkım şekilleri farklı olabilir.

İşe başlamadan önce yıkımı teklif edilen tesisin detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir.

Gündoğmuş’da Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Ütü masası, bulaşık makinesi, vantilatör, terazi, çay ve filtre kahve makinesi, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, fön makineleri, ütü, çamaşır makinesi alımı yapıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektronik alet alımlarında bedelini teslim alırken ödemekteyiz. Akıllı telefon kartı, adaptör, elektrik trafoları, GSM baz kartları, kontaktörler, termik röle, röleler, elektrik pano malzemeleri almaktayız. Dizüstü bilgisayar Hurdası işlemci CPU, elektronik kart, ana kart, ekran kartı, DDR rulo artıkları, ADSL modem, ram, yazıcı, power supply, scanner, fotokopi makineleri, sunucu, lcd monitör, sabit disk, ses kartı satmak maksadıyla arayabilirsiniz.

Gündoğmuş Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın