İzmir Hurdacı

İzmir hurdacı firma olarak her türde hurda bakır alıyoruz. Hurda alım satımlarında ilgiyle hareket ediyoruz.

Hurda malzemelerinizi evinizden alıyoruz. İzmir’de hurdacılık yapan depolar içinde takdire şayan hizmetlerimizle lideriz. İzmir merkez hurdacı firma olarak özel fiyat listeleri ile yerinize gelmekteyiz.

İzmir de hurda alanlardan biri olarak kaliteli servislerimizi bizi tercih edenler için bu makalemizde anlatmaktayız. Hurdanızı değerlendirmek için şimdi bize ulaşıp en geç 1 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Hurdemsan Metal firmamızın prensipleriyle İzmir’deki hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini kurumsalık ile yürütmekteyiz. Yüksek tonajlı miktarda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İzmir hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Hurdemsan Metal sizlere haftasonları da hizmet veriyor. İzmir OSB etrafında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Hurda alırken tutarını taşırken hesaplıyoruz.

İzmir’den hurda malzemeler ve az kullanılmış eşya alıyoruz. İzmir anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzeme alımı hizmeti vermekteyiz.

İzmir’de Hurda Alım Satımı

İzmir de konumdan 2.el malzeme ve hurda demir çubuk alım satım işleri yapıyoruz. İzmirde hurda üretim artığı, antimon zamak hurdası, çelik hurdası, çinko, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Bugün size İzmir de hurda alan geri dönüşüm firmaları ile Hurdemsan Metal arasındaki hizmetlerimizi anlatıyoruz. Tonajlı toplama demir, bakır hurda, kurşun, kablo, hurda çinko, sarı ve alüminyum hurdası aldığımızda İzmir’deki piyasasının üzerinde fiyat teklifi veriyoruz. İzmir merkezinde hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile sektörde faaliyet gösterenlerin lideriyiz. İzmir’in tüm sokaklarında her türlü hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek sürüm sayesinde daha fazla kazanmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz.

İzmir de Hurdacı Numarası

İzmir hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Yirmi dört senedir tonlarca sarı pirinç hurdasını geri dönüşümle ekonomiye kazandırdık. Bizim çalışmalarımız ile ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edildi.

Bu yüzden hurda atık satışı yapmak amacıyla bizleri arayabilirsiniz. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Sizde dilerseniz biriktirdiğiniz hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayarak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

İzmir hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayın, günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

İzmir’in Hurdacısı

İzmir’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İzmir’in en büyük hurdacı firması Hurdemsan Metal’la hayatınızı kolaylaştırın! Tonajlı hurda alımıyla kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

Sizlerde her nevi hurda kağıt satmak nedeniyle iş yerimizi çaldırabilirsiniz. İzmir’de hurdacı firması olarak İzmir’in etrafında her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için çevrenizdeki hurda taşıma araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. 24 yıllık tecrübeyle İzmir piyasasına öncülük ediyoruz. En yakın İzmir hurdacı numaramızı aramanız yeterlidir.

İzmir Krom Hurda Alımı

İzmir’de hurda krom İzmir hurdacısıyız.
İzmir hurda krom paslanmaz fiyatları için arayabilirsiniz. Paslanmaz krom alan İzmir hurdacı işletmesiyiz. Krom hurda alan yerler paylaşımına bakmak istersiniz.

Adresten 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom 310 talaşı, 304 krom hurda, paslanmaz krom 310 hurda, hurda krom 304 talaşı alan yerler içinde yer alan İzmir hurdacı firmaları içindeyiz. İzmir’de paslanmaz krom 201 kalite hurda, paslanmaz krom 201 hurdası talaşı, 202 kalite krom hurda talaşı, krom paslanmaz 202 hurda, ikinci el krom tank, 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası almaktayız.

Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur.

İzmir’de Hurda Bakır Alanlar

Hurda antigron bakır kırma granür, hurda 3/8 bakır boru, kalın bakır profil hurda, bakır yanık hurda, soyma bakır hurda, bakır talaş, hurda bakır kırkambar alımı yapıyoruz. Kap kacak, hurda bakır hammadde, hurda bakır levha, bakır petek, eşya satarak para kazanmak isteyenlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Hurda bakır tel, hurda TTR kırma, büyük boy bakır kazan, hurda bakır lama, hurda bakır tencere için müşteriye özel fiyat teklifi sunuyoruz.

Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgi bulabileceksiniz. İzmir hurda bakır ton fiyatı her gün güncellenmektedir. Bakır alan İzmir hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetlerin tadını yaşayın! İzmir merkezde hurda bakır alımı yapıyoruz. İzmirde bakır hurdası alan yerler içindeyiz.
İzmir hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın.

İzmirde Alüminyum Hurdası Alımı

İzmir hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum tencere, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, petek, hurda alüminyum çatı sac alan firmayız. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla İzmir’de daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston hurdası, araiş, kartel alan firmayız. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır.

Her çeşit toptan alüminyum hurda alımı yapıyoruz.
İzmir hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Adresten profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası, hurda alüminyum radyatör alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Alüminyum kutu, alüminyum üretim artığı hurdası, ince alüminyum talaşı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum petek radyatör satışı yapmak maksadı ile arayabilirsiniz.

Listemizde bulunan İzmir hurda alüminyum kg fiyatı günceldir. Anlık bilgi almak için sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Hurdemsan Metal firmamıza gösterdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz.

İzmir Kablo Hurda Alanlar

İzmir’de tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. İzmirde hurda kablo alanlar içinde hizmetlerimizi vermeye çalışıyoruz. Hurda ptt kablosu, hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda telefon kablosu, hurda ptt kablosu içi satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

%30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Enya kablo hurdası, hurda tek damar kablolar, karışık kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası İzmir hurdacısıyız. İzmir çevresinde kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı konulu gönderiyi inceleyin. İzmir in en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda satımı diliyoruz. Çevremizde fare yemez kablo hurdası, hurda çelik içli kablo, yeraltı kablosu, yer altı enerji kablosu alım satımında en güzel fiyat teklifini vermekteyiz.

İzmir’de Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Hurdemsan Metal olarak hurda sarı pirinç araiş MS-64, hurda çubuk ucu parça sarı, sarı araiş hurda, pirinç sarı araiş hurda MS-70, MS-58 çubuk sarı talaşı ticaretiyle uğraşıyoruz. Buradaki İzmir’deki sarı pirinç hurdası ton fiyatını dileyenlere günlük ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı metini okuyabilirsiniz.
İzmir hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Hurdemsan Metal olarak İzmir’de hurda sarı ticareti yapıyoruz. İzmir de hurda fosfor araiş Cusn8, kırkambar sarı hurdası, su saati, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı radyatör, hurda sarı vana musluk, hurda MS-58 sarı külçe alan firmayız.

Demir Hurdası Alan İzmir Hurdacı

Hurda demir alan firmalar arasındayız. Dilediğiniz yerden pencere demiri, tufal hurdası, hurda asansör, çıkma demir kapı, demir trabzan, alım satımlarında İzmir genelinden yüksek fiyat sunuyoruz.

Demir, İzmirde en fazla satılan madenler içerisindedir. Buradaki İzmir toplama demir hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Güncel demir hurda fiyat listesi için şimdi arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi bölümümüze bir bakınmak istemelisiniz. İzmir yakınlarında DKP demir hurdası, toplama demir hurdası, ekstra demir hurda, hurda teneke, demir talaş hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Toptan yıkım hurdası, demir döküm hurda, pik demir hurda, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri hurdası alım satımı yapıyoruz.

İzmir Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. İzmirde çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde deneyimli çalışanlarımızla güvenli hizmetler vermekteyiz. Mekanların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatılar uzatmaya yaramaktadır. Sağlamlık açısından en ideali çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin yıkım söküm işleri diğerinden değişiktir. Çelik yapı prefabrik hangarlar sökümlerinde işletmenin inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılacak olanlar değerinde alınabilir.

İzmir Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımını yükseltilmiş İzmir hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki İzmir hurda fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Hurda bakır fiyatları 2024 başlığıyla yazılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz. Güncel İzmir hurda fiyatları sormak için arayın.

Akü Hurdası Alan Firma

Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj düzenlemek maksadı ile akünün gibi görevleri vardır. İzmir hurda akü fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Aküler; otobüsler gibi enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, sulu akü hurda alımı yapmaktayız. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde kullanılmaya devam edilmektedir. Elektrik enerjisini kimyasal enerji biçiminde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar.

Hurda Kurşun Alımı

Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. İzmir hurdacı Hurdemsan Metal olarak kurşun oluk, hurda levha kurşun, kurşun boru, Cami minare kurşunu almak maksadıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca İzmirde hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız numaramızı hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun tarihten bugüne değin kullanılmakta olan metallerden biridir. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşunlar kabloların yalıtımlarında, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, askeri mühimmatlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda kullanılmaktadır.

İzmir de Elektronik Hurdası Alım Satımı

Klima, vantilatör, 4 programlı bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, çay ve filtre kahve makinesi, kombi, saç kurutma makinesi, çamaşır makineleri, ütü, buzdolabı, fırın alımı yapıyoruz. Sıfır ve 2. el elektrikli ev aletleri alırken bedelini yerinde ödüyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ADSL modem, power supply, elektronik kart, server, resim tarayıcı, fotokopi makineleri, eski ana kart, ekrankartı, ram, CPU işlemci, SATA hard disk, DDR Rulo, yazıcı, monitör, ses kartı satmak maksadı ile irtibat kurabilirsiniz. Röleler, elektrik trafoları, kontaktör, adroid telefon kartı, termik röleler, şarj cihazı, GSM istasyon kartları, elektrik pano malzemeleri almaktayız.

İzmir’de 2.El Sac Hurdası Alım Satımı

Sac; demirin ince veya kalın levha şekline getirilmiş halidir. Haddelemeyle çeşitli inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenmiş ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri için önemlidir. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin gövdesinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, sandviç panel, demir kapı üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyalardan hurda sac levha temin edilmektedir. Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilecek durumda hurda sac temin ediyoruz. İzmir’de sac hurda alımı amacı ile çok geçmeden arayabilirsiniz.

İzmir Hurdacılar Sitesi

İzmir hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Ancak hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el araç yedek parça istemek maksadıyla aramamalısınız. Eminizki İzmir sanayi sitesinde çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek firmalar bulabilirsiniz. Rica ederiz ikinci el araba parçası işlerinizde onları arayınız.

İzmir sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz. Titanyum hurdası, hurda nikel şablon, karbür hurdası, motor hurda, imalat artığı satın almamız için irtibata geçebilirsiniz.

Kağıt Hurda Alanlar

Ederinden fazla fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdası, hurda koli, karton, hurda beyaz kağıt alıyoruz. Dilediğiniz yerden selpak peçete hurdası, hurda defter, okul kitabı, fotokopi kağıtları alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla sizlere normalden daha fazla miktarda kazanım elde etme olanağı veriyoruz. İzmir hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurda karton alanlar hakkındaki mutlaka ziyaret etmelisiniz. İzmirde hurda karton kağıt alan hurdacılar içindeyiz. İzmir de gazete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası alım satımıyla iştigal ediyoruz.

İzmir’de Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. İzmir hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla mobil numaramızı aramanız yeterli olacaktır. 2. el metal raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için ikinci el raf sayfamıza göz atmanız yeterlidir. Genellikle hizmeti bırakmış butiklerden aldığımız reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satanlar içindeyiz.

İzmir’de Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla çıkarılan metal elementler içerisindedir. Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor.

İzmirde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha alan hurdacıyız. Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Ama kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Çinko mavimsi açık gri renktedir.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz. Kahve makineleri, su sebilleri, kıyma makineleri, çay ocağı malzemeleri, ayran köpürtme makineleri, pop corn makinesi, tabldot bulunduruyoruz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi kuzine, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, küvet, bakır davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurutma makinesi, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel lokanta mutfağında kullanılan aletleri alım satımı yapıyoruz.

İzmirde Fabrika Bozumu

Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Ömrünü tamamlamış fabrikalar sökülürken önce sökülecek binanın titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur. Her yapının inşa projeleri diğerlerinden farklılık gösterir. Dolayısıyla yıkım şekilleri de farklı tamamlanmalıdır. İzmir’de fabrika söküm işlerini bütün tedbirlerini alarak yapıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Dolayısı ile batan iş yerlerinden satın aldığımız defolu tavan, kiremitler, fayanlar, su geçirmez laminantlar ekonomik fiyata satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Yıkılmış yurt ve benzeri binalardan ayırılan yeni ayarında ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alıyoruz.

İzmirde Plastik Hurda Alımı

Hurda plastik; oksijen, Hidrojen (H), (N) azot, karbon (C) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. İzmirin tümünde ABS plastik hurdası, hurda kristal polistiren, jelatin, polipropilen moblen hurda almaktayız. İzmir hurda plastik fiyatları için firmamızla iletişime geçin. En avantajlı fiyata beyaz şeffaf naylon, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, pimapen imalat artığı için nakit ödeme veriyoruz.

İzmirde Jeneratör Hurda Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif istemeden hurda jeneratörünüzü satmayın. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği yerlerde jeneratör kullanılmaktadır.
İzmir’de hurda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
İzmir 2.el jeneratör fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Her tür makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Fakat 2.el jeneratör bozuk olsa dahi değer görmektedir.

İzmir Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın