Karamanlı Hurdacı

Karamanlı hurdacısı olarak her türlü hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Hurda eşya alım satımında uzun senelerin tecrübesiyle hurdanızı değerinde alıyoruz.

Her tür hurdalarınızı konumunuzdan alıyoruz. Karamanlı da hurdacılık yapan firmalar içinde öncülük ediyoruz. Karamanlı hurdacı olarak eşsiz fiyat listesi ile hizmetimizi beğeninize sunuyoruz.

Karamanlı da hurda eşya alım satımı yapanlardan biri olarak kaliteli servislerimizi sizler için bir yazıda anlatıyoruz. Hurdalarınızın tutarını hesaplatmak için çok geçmeden telefon numaralarımızı telefon rehberinize kaydedip maksimum 1 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Karamanlıın hurdacısı Hurdemsan Metal liderliğinde Karamanlı bölgesinde hurda alım ve geri dönüşüm işlerinin değişmesine önemli katkılarda bulunmaktayız. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Karamanlı hurdacısı olarak Karamanlı genelinde hurdacılık yapıyoruz.

Hurdemsan Metal hurdası olanlara yedi gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Karamanlı da hurdacı firmasıyız. Hurda alımı yaparken tutarını yüklerken yüksek fiyat listesiyle hesaplamaktayız.

Karamanlı şehir merkezi çevresinde hurda malzemeler ve kullanılmış ofis mobilyaları alıyoruz. Karamanlı daki hurda piyasasısının üzerinde hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz.

Karamanlı’daki Hurdacılar

Sizlerde her nevi karton hurdası satışı nedeniyle numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Profesyonel anlayışla standarttan çok kazanç elde etmeye özen göstererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Karamanlı bölgesinde hurdacı firma mı arıyordunuz? Karamanlı’ın en çok tercih edilen hurdacısı Hurdemsan Metal profesyonel yerinize getiriyor!

Karamanlı hurdacısı olarak Karamanlı’ın çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi dört yıllık deneyimle Karamanlı piyasasına öncülük etmeye devam etmekteyiz. En yakın Karamanlı hurdacı firma olarak istediğiniz konuma gelmekteyiz. Burdur’un tamamında olduğu gibi Karamanlı etrafında da profesyonel hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm Burdur hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Karamanlıda Hurda Alan Firma

Hurdasını satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Karamanlı genelinde konumdan ikinci el malzeme ve alüminyum kutu hurdası ticareti yapıyoruz.

Şimdi de sizin gibi hurda malzeme satmak isteyenlere Karamanlı’da hurda alan geri dönüşüm firmaları ile bizim aramızdaki deneyimimizi açıklamış olmaktayız. Karamanlı da imalat artığı, hurda zamak, çelik hurda, çinko, hurda kalay almaya devam ediyoruz.

Karamanlı da hurda ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı hurda alımına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Karamanlı merkezinde hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncülüğe çıkıyoruz.

Karamanlı da Hurdacı Numarası

Karamanlı her çeşit hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Görüldüğü gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe faydalı olmaktır. Sizde isterseniz hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek yurdumuzun gelişmesine yardım edebilirsiniz.

Hemen telefonumuzu arayarak, yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları istemek amacıyla firmamızı aramalısınız.

Karamanlı hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Yirmi dört senedir on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm vasıtası ile yerli ekonomiye kazandırdık. Bizim aracılığımız ile kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Karamanlı Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Demir, yer yüzünde en çok bulunan madenler içindedir. Sayfamızdaki Karamanlı 1.sınıf hurda demir fiyat listesi günceldir. Karamanlı da toptan inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), hurda döküm demir, pik demir hurdası, hurda inşaat demiri alırız.

Güncel anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyat listesi demir hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Demir hurdası alan firmalar içerisindeyiz.
Karamanlı hurda demir fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Karamanlı’da toplama demir hurdası, teneke, demir talaş hurda, dkp demir, ekstra hurda demir için nakit ödeme yapıyoruz. Konumdan asansör hurdası, pencere korkuluğu, hurda tufal, demir merdiven korkuluğu hurdası, demir ev kapısı, ticareti yapıyoruz.

Karamanlıda Alüminyum Hurdası Alanlar

Karamanlı’da adresten hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil, alüminyum alikobant içi hurdası, alüminyum curuf alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Kimyasal bir element sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Karamanlı’da hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

Sizin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Yirmi dört yıldır hizmet veren firmamız Hurdemsan Metal’a verdiğiniz önem nedeniyle size şükranlarımızı sunuyoruz. Sayfamızdaki Karamanlı alüminyum hurdası fiyat listesini isteyenlere günlük ulaştırmaktayız. alüminyum hurda alanlar başlıklı metini okuyabilirsiniz Sert kartel, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, alüminyum ofset matbaa hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Alüminyum tencere, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum çatı sac, çıkma jant, hurda alüminyum petek için nakit ödeme yapıyoruz. Alüminyum radyatör peteği hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makine artığı satışı yapmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda alıyoruz. Karamanlı hurda alüminyum fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Karamanlı Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Karamanlı’ın her konumunda bakır hurda alımında tecrübeliyiz. Antigron bakır kırma granür hurda, bakır talaş, yanık bakır hurda, kalın bakır profil, 1/2 bakır boru, bakır kırkambar, soyma bakır hurdası alanlar içindeyiz.

Karamanlı’da hurda bakır almak maksadıyla depomuzu oluşturmayı başardık.
Karamanlı hurda bakır fiyatları için bizimle irtibata geçin. Tencere, bakır lama, TTR kırma, büyük boy bakır kazan, bakır tel alım satımı yapmaktayız. Hurda bakır alanında geniş bilgi bulabileceksiniz. Karamanlı hurda bakır fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Bakır levha, hurda bakır petek, hurda bakır ham madde, hurda bakır süs eşyası, kap kacak satışı yapmak için arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Karamanlı hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Karamanlı’da Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Karamanlıda hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Karamanlı’da fosfor bronz Cusn8, sarı radyatör hurda, MS-58 sarı külçe hurdası, su saati, hurda sarı vana musluk, hurda sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı alanlar içindeyiz.

Sitemizdeki Karamanlı’daki hurda sarı fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda sarı alanlar hakkındaki konumuza göz atın. Karamanlı hurda sarı fiyatları sormak için arayın. Karamanlı hurdacı Hurdemsan Metal olarak MS-70 sarı araiş hurdası, sarı araiş MS-64, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, pirinç sarı araiş hurda, sarı çubuk ucu hurdası alımında lider konumdayız.

Karamanlı da Kablo Hurda Alım Satımı

Şehrimizde yeraltı enerji kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları, yeraltı kablosu alımı yaparken en güzel fiyat listesini sunuyoruz. Karamanlı da hurda kablo alımı yapıyoruz. Karamanlı’ın en iyi hurdacısı Hurdemsan Metal ile sizde daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

%50 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablolar alım satımında uzmanız. Burdur Karamanlı’da kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ptt kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, hurda ptt kablosu içi satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antigron kablo, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurda, hurda iç tesisat kablosu, hurda enye kablo Karamanlı geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı sitemizdeki hurda kablo alan yerler yazıyı okuyabilirsiniz.

Karamanlıda Hurda Krom Alan Yerler

Dilediğiniz yerden 316 paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 304 talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 310 talaşı alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alan Karamanlı hurdacı firmasıyız.

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Burdur Karamanlı da krom 202 hurdası, krom 202 hurda talaşı, hurda krom makine artığı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, 430 kalite krom hurdası, 201 krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı alım satımı maksadıyla değerini anında nakit ödemekteyiz.

Karamanlı da hurda krom alımı yapıyoruz.
Karamanlı hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Hurda krom alan yerler sayfamıza bir göz atmanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz.

Hurda Kağıt Alımı

Piyasadan fazla kağıt fiyatlarıyla beyaz kağıt hurdası, koli hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları, karton alan yerler içerisinde en hızlı kilo fiyatını firmamız vermekte. Yüksek tonajlı A4 kağıt hurdaları, hurda kağıt peçete, kitap hurdaları, defterler alırken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle size daha yüksek kazanç etme imkanı veriyoruz.
Karamanlı hurda kağıt fiyatları sormak için arayın.

Daha önce yazılmış olan hurda kağıt alımı hakkındaki içeriği okumalısınız. Karamanlıda hurda kağıt alımı yapmaktayız. Karamanlı’da kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda gazete için peşin ödeme veriyoruz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler çalışmasa da alınıp satılabilir. Elektrik kesintisi olan alanlarda jeneratörden faydalanılmaktadır.

Karamanlı da ikinci el jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Karamanlı hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemeden karar vermeyin.

Karamanlı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İnşaatların yapılış projesi ötekilerden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkım şekli projesine uygun tamamlanmalıdır. Karamanlı da fabrika yıkım ve söküm işleri yapıyoruz.
Ömrünü tamamlamış fabrikalar sökülürken önce sökümü arzu edilen taşınmazın incelikle dolaşılarak gerekli ekipmanın hazırlanması doğru bir çalışma olur. Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Karamanlı 2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılmış market ve benzeri binalardan çıkma kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Dolayısıyla kapatılan nalburlardan almış olduğumuz minik ekonomik su geçirmez laminant parke, fayans kalebodur, tavanlar, kiremit ucuz fiyata satışını gerçekleştiriyoruz.

İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır.

Akü Hurda Alım Satımı

Hurda kuru akü, sulu akü hurda, küçük akü hurdaları almaktayız. Akü; otobüsler, otomobiller, elektrikli motosikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik aletlerde elektrik depolamak amacı ile kullanılır. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bu görevlerin yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadıyla akünün kulanım amacını yansıtmaktadır.
Karamanlı hurda akü fiyatları sormak için bizimle irtibata geçin. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde vermeye yarar. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken yerlerde kullanılmaya devam edilmektedir.

Karamanlı Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Karamanlı çelik konstrüksiyon depo sökülmesinde deneyimli uzman kadromuz ile hizmetler vermekteyiz. Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların sökümü diğerinden farklıdır. Mekânlar için en önemli alan şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrik ahırlar söküm işlerinde işletmenin inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Firmalar

Sıfır ve kullanılmış elektrikli eşya alım satımında değerini teslim alırken ödemekteyiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, saç kurutma makinesi, filtre kahve ve çay makinesi, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası fiyatları hakkında bilgi istemek için hemen arayın. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları SSD hard disk, bozuk modem, sunucu, renkli yazıcı, DDR rulo, LCD monitör, anakarat, ses kartı, fotokopi makineleri, işlemci CPU, ekran kartı, power supply, fotoğraf tarayıcı, ram, elektronik kart alıyoruz. Röleler, GSM istasyon kartları, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, adaptör, termik röle, adroid telefon kartları, elektrik pano malzemeleri alımlarında en iyi fiyatı veriyoruz.

Hurda Çelik Raf Alımı

2.el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları incelemek için 2.el raf hakkındaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Çelik raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır.

Genelde hizmeti bırakmış elbiseciler tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, teşhir rafları içinden seçtiğimiz yeni gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Karamanlı hurda metal raf fiyatları istemek için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Güncel Karamanlı Hurda Fiyatları

Hurdemsan Metal olarak hurda alımlarımızı özel hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Bu sayfadaki Karamanlı hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir. Hurda demir fiyatları 2022 hakkındaki metne göz atabilirsiniz. Güncel Karamanlı hurda fiyatları öğrenmek için arayın.

2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

Kullanılabilir durumda tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satmaktayız. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Kahve makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, mısır arabası, su sebili, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, köpüklü ayran makineleri temin etmekteyiz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, meze reyonları, lokanta tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Karamanlı’da Plastik Hurdası Alan Firmalar

Karamanlı hurdacısı olarak ABS plastik hurdası, polistiren, polipropilen moblen hurdası, jelatin alım satımıyla iştigal ediyoruz.
Karamanlı hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Konumdan hurda temiz pet şişe, hurda beyaz şeffaf naylon, parça pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurda alımında Karamanlı’daki firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Plastik, (C) Karbon, (H) hidrojen, Oksijen, Azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Çinko Hurdası Alımı

Çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturuyor. Çinko metali, yerkabuğunda en çok bulunabilen metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renklidir. Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak kullanım yöntemi ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Karamanlıda hurda çinko levha, çinko çatı sökümü almak amacı ile iyi fiyat sunuyoruz.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Karamanlı hurdacı Hurdemsan Metal olarak Minare ve Cami kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda levha kurşun, kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Karamanlıda çinko hurda alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun eski tarihlerden günümüze sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Yer yüzünde doğal olarak rastlanmaktadır.

Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Hayatı kolaylaştırmak için benzin katkısında, çeşitli alaşımlarda, kimyasal maddelerde, kablo yalıtımlarında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, akü imalathanelerinde, askeri mühimmatlarda kurşunlar kullanılmaktadır.

Karamanlı Hurdacılar Sitesi

Titanyum hurda, hurda nikel şablon, karbür, hurda motor, imalat artığı alıyoruz. Karamanlı oto sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Burdur Karamanlı hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet sunuyoruz. Asla hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısı ile hurda araba yedek parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Kuşkusuz Karamanlı oto sanayisi içinde çıkma araba parçası işi yapan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz bu tür işleriniz için bu işle uğraşan hurdacı firmaları arayınız.

Karamanlı’da Sac Hurdası Alım Satımı

Veranda çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası buluyoruz. Karamanlı’da sac hurdası alan yerlerdeniz. Varil, kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretilirken kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, gemi ve uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden hurda sac levha çıkarılmaktadır. Sac; metalin ince veya kalın levha biçimine getirilen halidir. Merdaneyle farklı kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli standart ölçülerde şerit gibi kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınmaktadır.

Karamanlı’da Hurda Cam Alım Satımı

Cam tam yada yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri koruyan inorganik amorf katı bir maddedir. Günümüzde şeffaf ve renkli karışık hurda şeffaf cam şişe, kırılmış oto camı, cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi vs. hurda camlar oldukça fazla alıyoruz. Karamanlı etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Karamanlı Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın