Kavaklıdere Hurdacı

Kavaklıdere hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türlü hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Hurdemsan Metal hurdası olanlara günün her saati hizmet sunmaya devam ediyor.

Hurda malzeme alımında ilgiyle profesyonel hizmet veriyoruz. Tüm hurdalarınız için vaktinizin kıymetini bilerek telefonlarımızı arayarak maksimum 3 dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Elinizdeki hurda malzemelerinizi yerinizden almak için uzman ekip oluşturduk.

Kavaklıdere’de hurda alanlar içerisinde hizmetlerimizle öncü konuma çıkmaktayız. Kavaklıdere de hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Kavaklıdere’deki hurdacısı Hurdemsan Metal firmamızın prensipleriyle Kavaklıdere’de hurdacılık faaliyetlerini kurumsallıkla birleştirmekteyiz.

Kavaklıdere hurdacı firması olarak benzersiz fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kavaklıderede hurda alanların lideri olarak Kavaklıdere’nin tüm bölgelerinde sunduğumuz hizmetleri sizin için derledik.

Kavaklıdere’den hurda ve ikinci el eşyalar alıyoruz. Malzeme alımı yaparken ortaya çıkan bedelini peşin bir biçimde ödemekteyiz.

Miktarı yüksek hurda satanlara yüksek fiyat uygulamaktayız. Kavaklıdere hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kavaklıdere hurda demir fiyat listesinden yukarıda hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmetleri için firmamızı arayarak fiyat listesi göndermemizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kavaklıdere de Hurdacı Telefonu

Yirmi dört seneden bu yana tonlarca krom malzemeyi geri dönüşüme kazandırabildik. Firmamızın sektörü önemsemesiyle ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Bu sebeple hurda atık fiyatı sormak için firmamızı aramanız yeterlidir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak, anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

Kavaklıdere hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Kavaklıdere hurdacı numarası sayfamızın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz biriktirdiğiniz hurda malzemeyi satarak milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Kavaklıdere’nin Hurdacıları

Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Kavaklıdere de geri dönüşüm firması olarak Kavaklıdere’nin etrafında hurda eşya alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın transferi için hazır bulunan hurda nakil çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Yirmi dört senelik tecrübe ile hurdacılığa bir sürü yenilik getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Kavaklıdere hurdacı firma olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Muğla’nın her tarafında olduğu gibi Kavaklıdere ilçesinde de hurda alım satımı hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bütün Muğla hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Kavaklıdere hurdacı mı arıyordunuz? Kavaklıdere deki en iyi hurdacı firma Hurdemsan Metal kurumsal ayağınıza getiriyor! Kurumsal çalışmalar yürüterek kazanç elde etmek istemekteyiz.

Kavaklıderede Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır hurda, hurda kurşun,hurda çinko, sarı ve demir aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Kavaklıdere de hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla lider durumdayız. Müşterilerimizin memnun kalmasını önde tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. Kavaklıdere’de kalay, imalat artığı hurda, çelik hurda, hurda zamak, çinko hurda alıyoruz. Kavaklıdere’de ikinci el mutfak eşyası ve hurda alımı yapıyoruz.

Şimdi de sizlere Kavaklıderede hurda alan fabrikalarla aramızdaki profesyonellik farklarını açıklamaya çalışmaktayız. Kavaklıdere içinde yerinden 2.el malzeme ve hurda alım satımı yapıyoruz.

Kavaklıderede Hurda Krom Alım Satımı

Krom hurda alan geri dönüşüm firmaları içerisindeki Kavaklıdere hurdacı işletmesiyiz. Krom hurdası kilo fiyatı paylaşımına bir göz atmalısınız. Muğla Kavaklıdere de 202 kalite krom paslanmaz hurda, hurda krom tank, krom paslanmaz 430 kalite hurda, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 202 krom hurdası talaşı, krom 201 kalite hurdası, krom paslanmaz 201 hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz.

Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Dilediğiniz yerden 316 paslanmaz krom hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 304 krom hurda talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 310, 304 kalite paslanmaz krom hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Kavaklıdere’de hurda krom alım satımı yapıyoruz.
Kavaklıdere hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayın.

Hurda Bakır Alan Kavaklıdere Hurdacı

Kavaklıdere de hurdacısı olarak bakır hurdası alım satımında deneyimliyiz. Bakır hurdası alan Kavaklıdere hurdacı telefon numarasını şimdi arayın hızlı hizmetimizin keyfini sürün!

Antigron hurda, hurda yanık bakır, 3/8 bakır boru hurdası, hurda ince profil, 40 ambar, hurda soyma bakır, kızıl bakır talaşı alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda bakır levha, bakır hammadde hurdası, eşya, hurda bakır petek, kap kacak satmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda bakır alan fabrikalar sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi Kavaklıdere için değişmiş olabilir.

tencere, hurda TTR kırma, tel hurda, hurda bakır lama, bakır kazan alımlarında peşin para ödeme yapıyoruz. Kavaklıdere de hurda bakır alan tesisimiz var. Kavaklıdere hurda bakır fiyatları sormak için arayın.

Kavaklıdere de Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Bize hurda satanların destekleriyle Kavaklıdere de her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum talaşı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum petek radyatör ticareti yapmaktayız. Hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tencere ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Sitemizde yer alan Kavaklıdere alüminyum ton fiyatları daima güncelleniyor. Daha detaylı bilgi için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar metni ziyaret edin. Yirmi dört yıldır geri dönüşüm yapan firmamız Hurdemsan Metal’a gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek metal türüdür. Kavaklıdere’de yerinden alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil, alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum kompozit alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz.

Kavaklıdere’de alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her tür toptan alüminyum hurda alımı yapılır. Kavaklıdere hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Alüminyum profil, alüminyum piston hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa kalıbı için nakit ödeme yapıyoruz.

Kavaklıdere Hurda Kablo Alanlar

hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, elektrik kablo hurdaları, %50 bakırlı kablolar alımı yapıyoruz. Kavaklıdere’de tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası piyasasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kavaklıdere nin en iyi hurdacısı Hurdemsan Metal firmamızla sizde daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Enye kablo hurdası, antigron kablo, iç tesisat kablosu, tek damar kablolar, hurda karışık kablo için peşin ödeme veriyoruz.

Kablo alan hurdacı hakkındaki gönderimizi okuyabilirsiniz. Bu bölgede fare yemez kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli kablo alım satımı sırasında anlık fiyat listesini sunuyoruz.

Kavaklıdere de hurda kablo alan firmalar içindeyiz. Kavaklıdere çevresinde kablo hurda alımı yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, ptt kablo içi hurdası, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kabloları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin.

Kavaklıdere’de Sarı Pirinç Hurda Alımı

Bu sayfadaki Kavaklıderedeki hurda sarı pirinç ton fiyatları güncelliğini koruyor. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla pirinç sarı hurda alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Kavaklıdere hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz.

Kavaklıdere hurdacı Hurdemsan Metal olarak pirinç sarı araiş, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk talaşı, sarı araiş MS-64, çubuk ucu parça sarı hurdası almaktayız. Kavaklıderede hurda sarı vana musluk, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, sarı radyatör hurda, su saati, kırkambar sarı hurdası, sarı pirinç talaş hurdası, sarı külçe alanlar arasındayız. Hurdacı firmamız Hurdemsan Metal Kavaklıderede hurda sarı alımı yapan firmayız.

Hurda Demir Alan Kavaklıdere Hurdacı

Demir, Kavaklıdere çevresinde en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Sayfamızda yayınlanan Kavaklıdere demir hurda kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Kavaklıdere de toptan hurda inşaat demiri, yıkım hurdası, pik hurda demir, inşaat demir çubuğu, hurda döküm demir alıyoruz.

Güncel hurda demir fiyatları öğrenmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatları bölümüne kesinlikle göz atın. Demir hurda alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.
Kavaklıdere hurda demir fiyatları sormak için arayın. Kavaklıdere etrafında teneke, hurda toplama demir, dkp demir, demir talaş hurdası, ekstra demir hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Konumdan demir kapı, demir merdiven korkuluğu, asansör hurdaları, tufal hurdası, demir pencere korkuluğu, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Karton Hurda Alım Satımı

Kavaklıdere de bristol kağıt hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alımında liderlik etmekteyiz. Bir önceki sayfamızdaki hurda karton koli ile alakalı içeriği okumalısınız. Kavaklıderede kağıt ve karton hurdası alanlar içerisindeyiz.

Konumdan fotokopi kağıtları, defter hurdası, okul kitabı, hurda kağıt peçete alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra duyarlılık ile size daha çok kazanç etme şansı yöneltiyoruz.
Kavaklıdere hurda kağıt fiyatları için arayın. Piyasadan fazla fiyata beyaz kağıtlar, karışık renkli kağıt hurdaları, koli hurdaları, karton hurdası alıyoruz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Uzun kullanım sonucu her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin eski jeneratör bozukda olsa alınıp satılır. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin olmadığı bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Jeneratör hurdası alanlar içindeyiz. Kavaklıdere ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın.

Kavaklıdere’de Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İşe başlamadan yıkımı yapılacak mülkün etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Her yapının inşa ediliş projesi kendisine özgü olabilir. Bu sebeple yıkım gereksinimi projeye göre tamamlanmalıdır. Yıkım işi yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması sebebiyle riskli işlerdendir. Deneyimli personeller tarafından kontrollü tamamlanmalıdır. Kavaklıdere’de fabrika söküm ve bozum işlerini güvenilir bir biçimde tamamlıyoruz.

Kavaklıdere İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Yıkılan elbiseci vb binalardan elde edilmiş kullanılabilir durumda 2. el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç makinesi, alçı mikseri, boya makinesi 2.el portatif, hurda plywood mevcuttur. Dolayısıyla kapatılan depolardan satın aldığımız küçücük hatalı su geçirmez laminant parke, fayans kalebodur, tavanlar, kiremitler satıyoruz.

Hurda Akü Alımı

Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bunun yanı sıra alıcılara elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek amacı ile akünün görevidir. Kavaklıdere hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Akü; otobüsler benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçları ile bazı elektronik araç gereçlerde kulanım görmektedir. Kavaklıderede hurda sulu akü, kuru akü hurdası, küçük akü hurdaları alıyoruz. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde akümülatörden faydalanılmaktadır. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarayan bataryalara akü denir.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Kavaklıdere çelik konstrüksiyon bina sökümünde deneyimli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Çelik yapı ve prefabrike spor salonları sökümlerinde yapının imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılabilecekler alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı söküyoruz. Arta kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Binaların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm işleri ötekinden farklıdır.

Hurda Elektronik Alanlar

Her nevi elektrikli eşya alım satımında değerini yerinde ödüyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, sarı göbek işlemci, ram, güç kaynağı, yazıcı, ses kartı, resim tarayıcı, lcd monitör, server, ana kart, fotokopi makineleri, VDSL modem, DDR rulo, taşınabilir harddisk, elektronik kart almaktayız. Termik röle, adaptör, elektrik panosu, röleler, adroid telefon kartı, kontaktör, elektrik trafoları, GSM kartları almaktayız. Klima, vantilatör, bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, çay ve türk kahvesi makinesi, kombi, saç kurutma makinesi, elektronik çamaşır makinesi, ütü, buzdolabı, fırın almaktayız.

Hurda Raf Alan Yerler

Hurda çelik raf alıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları takip etmek için ikinci el raf alan hurdacılar hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyiniz. Kavaklıdere hurda raf fiyatları öğrenmek için mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz. Genellikle kapanan aktarlar tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, market rafları, hurda çelik raf, mağaza rafları, demir raflar arasından personelimizce seçilen kullanılabilir ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Kavaklıdere Güncel Hurda Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Kavaklıdere hurda fiyatları her en az beş günde bir güncelleniyor. Hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış yazıyı inceleyebilirsiniz. Hurdemsan Metal olarak tüm hurda alımlarını anlık güncellenen Kavaklıdere hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel Kavaklıdere hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan yerler bizimle irtibat kurabilir. 2. El sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz. Ayran makinesi, doğalgazlı çay dobajı, tabldot, kıyma çekme makineleri, su sebili, espresso makinesi, mısır makinesi alıyoruz. Depomuzda bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz.

Kavaklıdere’de Plastik Hurdası Alanlar

Kavaklıdere nin her caddesinde ABS plastik, polipropilen moblen hurdası, kristal polistiren, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.
Kavaklıdere hurda plastik fiyatları sormak için arayın.

Bildirdiğiniz konumdan temiz pet şişe hurdası, hurda pimapen parçası, kırkambar plastik hurda, şeffaf beyaz naylon, hurda kırmızı, mavi kapak için güncel fiyat sunuyoruz. Hurda plastik, Azot, hidrojen, Oksijen (O), karbon ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Çinko Hurdası Alanlar

Çinko metali, yerkabuğunda en çok bulunan metal elementlerinden biridir. Çinko elementi amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturuyor.

Kavaklıderede çinko çatı sökümü, hurda çinko levha ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden biridir.

Kurşun Hurdası Alan Firma

Hurdemsan Metal olarak Kavaklıdere’de hurda kurşun boru, kurşun oluk, hurda kurşun levha, çatı söküm kurşunu sökümü için yerinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Kavaklıdere de çinko hurda alıyoruz. Elinizde hurda çinko çağrı merkezimizi geç olmadan aramaktan çekinmeyin. Kurşun eski tarihlerden bu yana kullanılmakta olan metallerden biridir. Doğada nabit olarak bulunmaktadır.
Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalarla elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Çeşitli kablo yalıtımı üretimlerinde, pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, akü üretiminde, benzin katkısında, çeşitli alaşımlarda, mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir.

Kavaklıdere Hurdacılar Sitesi

Muğla Kavaklıdere hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya motorsiklet hurdası almıyoruz. Bu nedenle hurda otomobil yedek parça için çağrı kabul etmiyoruz. Kuşkusuz ki Kavaklıdere sanayi sitesinde hurda araba parçası alım satımı yapan hurdacı firmaları vardır. Lütfen bu tür işlerinizde o firmaları arayınız.

Kavaklıdere oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Hurda motor, titanyum hurda, hurda nikel şablon, imalat artığı, karbür hurdası alımı yapmaktayız.

Hurda Sac Alım Satımı

Sac; genellikle demirlerin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş biçimidir. Merdane ile farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçülerde kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınmaktadır.

Veranda tavanı kaplamak için kullanımı uygun olan sac hurdası satıyoruz. Kavaklıdere sac hurdası satmak amacı ile zaman harcamadan bizleri arayın. Çatı, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, sandviç panel, kapı üretilirken sac elvha kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerin atıl durumda olana hurda sac levha denilmektedir.

Kavaklıderede Renkli Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kavaklıdere yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde tutan amorf yumuşak olmayan malzemelerin isimdir. Çağımızda şeffaf ve renkli gazoz şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, hurda şeffaf cam şişe, kırık otomobil camı şeklinde cam hurdaları yüklü miktarda bulunabilmekte.

Kavaklıdere Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın