Kırıkhan Hurdacı

Hatay Kırıkhan merkezinde kullanılmış eşyalar ve hurda değerinin üstünde alıyoruz. Hurdalarınızın edeceği parayı öğrenmek için çok geçmeden firmamız ile iletişim kurarak maksimum 3 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Kırıkhan hurdacısı olarak hurda atık için en hızlı tekliflerini Hurdemsan Metal sunmaktadır. Yüksek tonajlı miktarda hurda malzeme satımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kırıkhan hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Kırıkhan da hurda alımı yapan fabrikaların en iyisi olmanın gurunu paylaşmaktayız.

Kırıkhan hurdacısı firmamız Hurdemsan Metal sizlere geceleri de hizmet veriyor. Hurda eşya alım satımlarında ilgiyle yüksek fiyat teklifleri sunabiliyoruz.

Kırıkhan OSB etrafında hurdacı firmasıyız. Kırıkhan hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Hurdanızı yerinizden almak amacı ile profesyonel ekip oluşturduk.

Kırıkhan daki piyasasının üzerinde hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı hizmetleri için telefon numaramızı arayarak teklif alabilirsiniz. Kırıkhandaki hurda depoları arasında liderlik yapıyoruz. Kırıkhan’daki hurdacısı Hurdemsan Metal firmamızla hurdacılık faaliyetlerini profesyonellik ile birleştiriyoruz. Hurdanızın hesaplanılan bedelini hurdalarınızı taşırken peşin para ile ödemekteyiz.

Kırıkhan da Hurdacı Numarası

Gördüğünüz gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe faydalı olmaktır. Sizde isterseniz topladığınız malzemeleri Hurdemsan Metal’a satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkı sağlayabilirsiniz. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın.

Bu nedenle hurda atık fiyatı talep etmek sebebi ile numaralarımızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Kırıkhan yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer almaktadır.

Kırıkhan hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Yirmi dört yıldır binlerce ton hurda kromu geri dönüşümle Türkiye ekonomisine kazandırdık. Hurdemsan Metal’ın çalışmalarıyla çevreye çok daha az zarar verildi.

Kırıkhan Hurdacı Firma

Kırıkhan da hurdacı firma mı arıyorsunuz? Kırıkhan’ın işini özveriyle yapan hurdacısı Hurdemsan Metal ile tanışma zamanınız geldi! Sizlerde her tür kablo hurdası satışı yapmak amacı ile numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek kazanmak istemekteyiz. Kırıkhanda hurdacı olarak Kırıkhan’ın her ilçesinde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın taşınması için hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Hurdacılık alanında Yirmi dört senelik tecrübeyle hizmetlerimizi veriyoruz. En yakın Kırıkhan hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz. Hatay’ın her yerinde yaptığımız gibi Kırıkhan ilçesinde de hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Hatay hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Kırıkhan da Hurda Alımı

Müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu nedenle her türde profesyonel hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Kırıkhanda çelik, kalay, zamak hurda, torna artığı, hurda çinko almaktayız. Kırıkhan içerisinde konumdan hurda sarı pirinç ve 2.el malzeme ticareti yapmaktayız.

Şimdi de sizlere Kırıkhan da hurda alan fabrikalar ile bizim aramızdaki hizmetlerimizi ortaya sermiş oluyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, bakır hurdası, ekstra demir, hurda kablo, çinko hurda,hurda sarı, ve kurşun hurdası alımlarında değerinin üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. Kırıkhan da hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncülük yapmaktayız. Kırıkhanda her türlü hurda malzeme alımı işlerini yapmaktayız.

Kırıkhanda Sarı Hurdası Alım Satımı

Kırıkhan hurdacı Hurdemsan Metal olarak MS-58 sarı talaş hurdası, hurda sarı araiş, MS-64 sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası, araiş sarı ticaretinde piyasaya hakim konumdayız. Sitemizdeki Kırıkhan pirinç sarı ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı konulu yazıyı ziyaret edin.
Kırıkhan hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı görmek için yetkililerimizle irtibata geçin.

Kırıkhan hurdacı Hurdemsan Metal firmamızla hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Kırıkhan bölgesinde hurda sarı vana musluk, hurda sarı imalat artığı, MS-58 sarı külçe hurdası, hurda sarı radyatör, kırkambar sarı hurda, hurda fosfor bronz Cusn8, hurda sarı su saati alımı yapıyoruz.

Kırıkhan Hurda Alüminyum Alan En Yakın Yerler

Piston, alüminyum matbaa kalıbı, hurda alüminyum araiş, kartel, hurda alüminyum profil ticareti yapan hurdacıyız. Hurda alüminyum sac, alüminyum petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tabak, alüminyum tencere alan hurdacıyız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle size teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Konumdan hurda alüminyum eloksallı profil, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatör hurdası alabilmek için aramanızı istiyoruz. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Kırıkhan alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Şirketimize güven duyanların sayesinde Kırıkhan çevresinde her gün deneyim kazanıyoruz.

Bu sayfadaki Kırıkhan hurda alüminyum kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki makaleyi inceleyin Alüminyum talaş hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum imalat artığı, hurda alüminyum petek radyatör, levha alıyoruz. Her tür tonajlı hurda alüminyum peşin alınır.
Kırıkhan hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız.

Kırıkhanda Bakır Hurda Alanlar

Yanık bakır, 1/2 bakır boru hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, hurda kızıl bakır talaşı, bakır kırkambar, bakır profil hurda, soyma bakır hurdası alanlar içindeyiz. Kırıkhanda bakır hurdası alan tesisimiz var.
Kırıkhan hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi mevcuttur. Kırıkhan hurda bakır fiyat listesi sürekli güncellenmektedir. Kırıkhan’ın çevresinde bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Kırıkhan’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı numarasını hızlıca arayarak deneyimli hizmetlerimizin tadına varın! Bakırlı petek, bakır ham madde hurdası, bakır levha, bakır eşya, kap kacak satacak işletme bulmak isteyenlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Bakır lama hurda, bakır tencere hurda, hurda bakır tel, TTR kırma bakır granür, bakır kazan alıyoruz.

Kırıkhan Kablo Hurda Alımı

Kırıkhan’da hurda kablo alanlar içindeyiz. Şehir genelinde hurda çelik zırh kablosu, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik içli kablo, fare yemez kablo alımında ederinin üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki hurda kablo fiyatları konuyu okuyun.

Kırıkhan’ın en iyi hurdacısı ile sizde kârlı çıkın. Hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kabloları alıyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ptt kablosu, ptt kablo içi (deşe), ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda telefon kablolar satarak daha çok para kazanmayı isteyenler bizimle iletişime geçin.

İç tesisat kabloları, karışık kablolar, tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablolar ticareti yapıyoruz. Kırıkhan’ın tümünde hurda kablo almaktayız.

Kırıkhanda Hurda Krom Alımı

Adresten krom paslanmaz 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, 304 kalite krom hurdası, hurda paslanmaz krom 316, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 304 krom hurdası talaşı alan hurdacıyız. Hatay Kırıkhan’da krom 202 hurdası talaşı, krom 202 kalite hurdası, 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası, hurda krom makine parçası, 201 paslanmaz krom hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Kırıkhan genelinde hurda krom için peşin ödeme veriyoruz. Kırıkhan hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Krom hurda alan hurdacı paylaşımına bakmak istersiniz.

Krom hurda alan yerler arasında bulunan Kırıkhan hurdacı firmasıyız. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor.

Demir Hurdası Alan Kırıkhan Hurdacı

Toptan yıkım hurdası, döküm demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda pik demir, inşaat demiri hurdası alıyoruz. Yollayacağınız adresten tufal, hurda demir merdiven korkuluğu, pencere demiri hurdası, asansör malzemeleri, demir kapı, alımı yapan hurdacı firmasıyız. Demir hurdası, dünyada çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Buradaki Kırıkhan demir ton fiyatlarını telegram grubumuza katılanlar ile günlük olarak paylaşılmaktadır.

Anlık güncel hurda demir ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bağlantısına tıklayın. Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz.
Kırıkhan hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Kırıkhan’da demir talaş hurdası, DKP demir, hurda extra demir, toplama demir hurdası, teneke hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Kapalı mekânlar için en önemli konu şüphesiz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Çelik konstrüksiyon bina prefabrik spor kompleksleri sökülürken işletmenin inşaat projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler şeklinde satılacaklar değerinde alınabilir. Hızlı kapatma bakımından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım söküm işleri ötekinden farklıdır. Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeye sahibiz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kırıkhanda çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde 24 deneyimli iş geçmişine sahip saha ekibimizle hizmetler vermekteyiz.

2.El Sac Hurdası Alım Satımı

Bağ gumelesi çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilecek hurda sac satın alabilirsiniz. Kırıkhanda sac hurda alımı yapıyoruz. Varil, sandviç panel, çatı, demir kapı üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan sac levha hurdası elde edilir. Sac; metalin levha haline getirilmiş şeklidir. Haddeleme ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ölçü ve boyutlarda şeritler halinde kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan iş yerleri için önemlidir.

Kırıkhan’da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Ömrünü tamamlamış fabrikalar sökülürken önce yıkılacak fabrikanın detaylıca dolaşılarak uygun aletler ve araçların hazırlanması gerekmektedir. Kırıkhan fabrika sökümü konusunda bir numarayız. Fabrika yıkımı tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı sebebiyle risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlık alanı yıkım olan ekiplerce yapılmalıdır. İnşaatların projesi diğerinden farklılık gösterir. Bu nedenle yıkım şekilleri farklı olabilmektedir.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Hurda plastik; Hidrojen (H), (N) azot, karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Kırıkhan’da jelatin, polistiren kristal, polipropilen hurdası, ABS plastik hurdası alıyoruz. Kırıkhan hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Tonajlı hurda beyaz şeffaf naylon, pimapen imalat artığı hurdası, hurda kırmızı ve mavi kapak, hurda kırkambar plastik, temiz pet şişe hurdası için güncel fiyat sunuyoruz.

Kırıkhan’da Kurşun Hurda Alımı

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun pigmentlerde, alaşım üretiminde, akü imalathanelerinde, mühimmatlarda, kablo yalıtımında, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, benzin katkısında kullanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılan metallerden biridir. Hurdemsan Metal olarak Kırıkhan’da hurda levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, Cami minare kurşunu, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Kırıkhan’da çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız bizi şimdi aramadan karar vermeyin.

Kırıkhanda Karton Hurdası Alım Satımı

En avantajlı fiyatlarla A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap hurdaları, selpak peçete, defter hurdası alımı yaparken uyguladığımız extra müşkülpesent sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasadan fazla miktarda kâr elde etme imkanı veriyoruz.
Kırıkhan hurda kağıt fiyatları için bizlerle irtibata geçin. Kırıkhan bölgesinde hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, eski gazete hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Kitap hurdası konusunda daha geniş bilgi edinmenize yardımcı olacak okuyabilirsiniz. Kırıkhan’da kağıt, karton hurdası alan geri dönüşümcüler içindeyiz. Ederinden fazla fiyatlarla koli, renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda karton alıyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Hatay’ın Kırıkhan ilçesi çevresinde yıkılmış depo binalarından sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan depolardan edindiğimiz defolu fayans kalebodur, dayanıklı laminant parke, çatı tavanları, kiremitler satışı yapıyoruz.

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

Kırıkhan’da Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Adroid telefon kartı, trafolar, röleler, termik röleler, şarj cihazı, elektrik panosu, GSM istasyon kartları, kontaktör almaktayız. Sıfır ve 2.el elektrikli ev aletleri alımlarında benzersiz fiyat veriyoruz. Mini buzdolabı, tartı, çay kahve makineleri, fırın, kombi, saç kurutma makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makinesi, ütü, merdaneli çamaşır makinesi fiyatları talep etmek amacı ile arayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar Hurdası işlemci CPU, renkli yazıcı, modem, monitör, fotokopi makinesi, ekran kartı, elektronik kart, power, sunucu, scanner, anakarat, ses kartı, DDR rulo artıkları, ram, taşınabilir hard disk satmak için arayabilirsiniz.

Hurda Çinko Alanlar

Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metallerinden sayılabilir. Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Lakin nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır.

Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Kırıkhan genelinde hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha ticareti yapıyoruz. Çinko metali, yer yüzünde en fazla çıkarılan elementler içerisindedir.

Kırıkhan İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda çöp sıyırmalıklı tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolap, restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri alımı yapmaktayız. Bardak mısır makineleri, su sebilleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, espresso makineleri, köpüklü ayran makineleri, doğalgazlı çay dobajı temin etmekteyiz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü meykap, dinlendirici, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, küvet, sanayi tipi aspiratör vs kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmeniz için siz kıymetli müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Temiz tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el restoran ekipmanları alıyoruz.

Kırıkhan’da Akü Hurdası Alım Satımı

Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde veren depolardır. Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası, sulu akü hurdası alım hizmeti sunuyoruz. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde akümülatörlerden faydalanıyoruz. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı iletmek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacı ile akülerin benzeri görevleri vardır.
Kırıkhan hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Aküler; motosikletler, arabalar gibi enerji ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır.

Kırıkhan’da Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Genellikle şeffaf ve renkli karışık içecek şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi, süt şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, şeffaf cam şişe, oto camı türlerde cam hurda tonlarca geri dönüşüme gönderiliyor. Cam tam veya yarısaydam oldukça sert yapıdaki suları tutan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Kırıkhan çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

Kırıkhan Hurdacı Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Kırıkhan hurda fiyatları en az haftada bir kez değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları sormak için bizi aramanız gerekmektedir. Anlık kablo hurdası fiyatları başlıklı yazıya bir göz atabilirsiniz. Hurdemsan Metal olarak bütün hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Jeneratör Hurda Alanlar

Kırıkhan da jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırıkhan 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi değerlendirilebilir.

Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır. 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kırıkhan Hurdacılar Sitesi

Hatay Kırıkhan hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Bu nedenle hurda araç yedek parçası istemek amacıyla çağrı kabul etmiyoruz. Eminizki Kırıkhan sanayi sitesinde 2.el otomobil yedek parçası işleri yapan dükkânlar vardır. Rica ediyoruz 2.el araç parçası ihtiyacınızda o işi yapanları arayınız.

Kırıkhan OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız. Hurda imalat artığı, motor hurdası, hurda karbür, hurda nikel şablon, hurda titanyum alım satımı yapıyoruz.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Kırıkhan hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Özellikle kapatılmış dükkanlardan temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satıyoruz.

İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Fiyatları takip etmek için hurda raf hakkında yazdığımız içeriğimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Demir raf hurdası alıyoruz.

Kırıkhan Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın