Kızılırmak Hurdacı

Çankırı Kızılırmak bölgesinin yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Kızılırmak’taki hurdacılar içinde eşi benzeri bulunmayan hizmetlerimizle öne çıkmaktayız. Kızılırmak hurdacı firması Hurdemsan Metal firmamızla hurdacılık işlerini profesyonellik ile tamamlıyoruz.

Kızılırmak hurda piyasasındaki anlık hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaktayız. Kızılırmak’ta hurda eşya alımı yapanlardan biri olmanın sevincini çalışanlarımızla paylaşmaktayız.

Tonajlı hurda malzeme ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kızılırmak hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurda eşya alımında titizlikle hareket ediyoruz. En doğru fiyatı uygulayan Kızılırmak hurdacı olarak avantajlı fiyat listesiyle hizmetlerimizi sunuyoruz.

Ne kadar hurda malzemeniz varsa vaktinizi değerlendirerek telefonlarımıza ulaşarak 1 dakika içinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Kızılırmak hurda ve geri dönüşüm firması olarak her türlü hurda almaya devam ediyoruz.

Satılacak hurdanın ortaya çıkan değerini hurdalar yüklerken nakit olarak ödemekteyiz. Kızılırmak hurdacı firmamız Hurdemsan Metal hurda malzemesini satmak isteyenlere durmadan hizmet sunmaktadır.

Kızılırmak’tan hurda malzeme ve temiz kullanılmış eşyalar almaktayız. Geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz her cins hurdayı dilediğiniz yerden almak amacı ile Kızılırmakta hurda toplama merkezi oluşturduk.

Kızılırmak’ta Hurda Alım Satımı

Kızılırmak’ın tümünde hurda alım satımı yaptığımız hakkında makale paylaşmıştık. Kızılırmakta hurda çinko, kalay hurda, çelik hurdası, antimon zamak, makina artığı almaktayız. Kızılırmak’ta yerinden hurda malzeme alırız.

Bugün sizin gibi hurda malzeme satmak isteyenlere Kızılırmak’ta hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki hizmetlerimizi açıklamaya çalışmaktayız. Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürüm sayesinde kazanmayı arzu ediyoruz. Bu nedenden dolayı her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Tonajlı inşaat demiri, bakır, kurşun, hurda kablo, çinko, sarı hurda ve alüminyum hurda alırken yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Kızılırmak merkezinde hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla sektörün lideriyiz.

Kızılırmak ta Hurdacı Firma Telefonu

Yirmi dört seneden bugüne tonlarca metal hurdasını geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle doğaya çok daha az zarar verilmiş oldu. Kızılırmak hurda malzeme alım hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi sormak amacı ile çağrı merkezimizi tuşlamanız yeterlidir.

Okuduğunuz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizde isterseniz hurdanın satışını yaparak yurdumuzun gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Kızılırmak hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Kızılırmak’ın Hurdacı Firması

Sizde her türde hurda satmak amacı ile numaramızı çaldırabilirsiniz. Çankırı Kızılırmak hurdacı firması olarak Kızılırmak’ın tüm ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için orada hazır bulunan hurda nakil araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Yirmi dört senelik sektörel tecrübeyle Kızılırmak piyasasına ferah bir nefes getirmeye önem veriyoruz. En yakın Kızılırmak hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Çankırı’ın her tarafında olduğu gibi Kızılırmak etrafında da hurda alım satım faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Deneyimli Çankırı hurdacı ihtiyaçlarınızda özenli hizmet sunuyoruz.

Kızılırmak çevresinde hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Kızılırmak geri dönüşüm ve hurdacılık firması Hurdemsan Metal’la hurdacılığı kolaylaştırın! Profesyonel hizmetlerle daha çok kâr elde etmek istemekteyiz.

Kızılırmakta Alüminyum Hurda Alanlar

Adresten alüminyum curuf, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurdası almaktayız.
Kızılırmak hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Şirketimize verdiğiniz önem ve destek sebebi ile teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bize hurda satanların sayesinde Kızılırmakta durmadan tecrübe elde ediyoruz. Çankırı Kızılırmak’ta alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Alüminyum radyatör, alüminyum üretim artığı, levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum kutu alımı yapıyoruz. Buradaki Kızılırmak hurda alüminyum fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz göndermekteyiz. Sayfamızda önceden paylaşılmış hurda alüminyum alan hurdacı yazıyı ziyaret edin. Hurda alüminyum sert kartel, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum kalıp, alüminyum profil hurda, araiş için peşin ödeme veriyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum sac levha, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum petek, alüminyum jant hurda için nakit ödeme veriyoruz. Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır.

Kızılırmak Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

Hurda ptt kablosu içi, ptt kablo hurdaları, telefon kablosu, yağlı içli ptt kablosu hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Kızılırmakın tüm sokaklarında kablo hurdası alanlar arasındayız. Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler konuyu inceleyebilirsiniz. hurda %30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablo hurdaları alım satımında öncülük ediyoruz. Karışık kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Kızılırmak’ın en büyük hurdacısı ile ticaretin gururunu paylaşıyoruz. Kızılırmak’ta hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehrimizde yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda fare yemez, hurda çelik içli kablolar, yer altı kablosu alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Kızılırmakta yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Kızılırmak’ta Bakır Hurda Alımı

Bakır yanık hurda, bakır boru hurda, antigron kırma granür bakır hurda, bakır kızıl talaş, bakır kırkambar, kalın bakır profil hurdası, soyma bakır hurda alan hurdacıyız. Bakır alan Kızılırmak hurdacı telefon numarasını hemen arayarak keyifli hizmetlerimizin keyfini sürün! Kızılırmak ta bakır hurdası alan hurdacıyız. Kızılırmak hurda bakır fiyatları bulunan listemizi istemek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Bakır eşya hurdası, levha, bakır hammadde hurdası, hurda bakır petek, eski bakır tepsi satışı yapmak için telefonumuzu hemen arayabilirsiniz.

Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi bulunuyor. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyatları bütün Kızılırmak için geçerli olmayabilir. Kızılırmak bölgesinde hurda bakır almaktayız. TTR kırma bakır hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır tencere, eski bakır kazan, lama alım satımı yapılır.

Demir Hurdası Alan Kızılırmak Hurdacı

Kızılırmak hurdacısı olarak hurda extra demir, teneke hurdası, hurda toplama demir, demir talaşı, hurda DKP demir için piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatı için Kızılırmak hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız. Adresten demir kapı, asansör hurdası, tufal, hurda demir yangın merdiveni, pencere demiri, alıyoruz. Demir hurda alan firmalar arasındayız.

Hurda demir, Kızılırmak’ta en çok çıkarılan metaller içerisinde bulunur. Bu sayfadaki Kızılırmak 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Yüksek tonajlı demir döküm, pik hurda demir, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu (parça) alırız.

Kızılırmak’ta Hurda Sarı Pirinç Alımı

Kızılırmakta hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Hurdemsan Metal olarak sarı talaş MS-58 hurdası, sarı çubuk ucu hurdası, araiş sarı, MS-70 pirinç sarı araiş, sarı araiş MS-64 alım satımında lideriz. Kızılırmak’ın tümünde hurda sarı musluk, hurda sarı külçe, hurda fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı araba radyatörü, kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç talaşı, su saati almaktayız.

Sitemizdeki Kızılırmak’taki pirinç sarı kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Daha geniş sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Kızılırmak hurda sarı fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçin.

Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurdası alan Kızılırmak hurdacı işletmesiyiz. Hurda krom fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayın. Kızılırmak’ta hurda krom alımı yapan hurdacıyız. Kızılırmak hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Çankırı Kızılırmakta hurda krom 202, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz tank hurdası, krom 201 kalite hurdası talaşı, 430 paslanmaz krom hurdası, krom 201 kalite hurda, krom 430 hurdası talaşı alıyoruz.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Adresten 304 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 310 hurdası, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, 316 paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası, 304 kalite krom paslanmaz hurdası alıyoruz.

Kızılırmak Hurdacılar Sitesi

Kızılırmak yeni sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Hurda nikel şablon, karbür hurda, motor hurdası, titanyum, imalat artığı alımı yapıyoruz.

Çankırı Kızılırmak hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini dilediğiniz yere getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya araba hurdası almıyoruz. Bu nedenle hurda veya 2.el oto parçası temin etmek maksadıyla aramayınız. Şüphesizki Kızılırmak oto sanayisi içinde çıkma otomobil yedek parçası işleri ile meşgul olan firmalar vardır. Rica ediyoruz 2.el araba parçası işlerinizde onlar ile iletişim kurunuz.

Çelik Raf Hurda Alanlar

Demir raf hurdası işleri öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Kızılırmak raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyatları incelemek için 2.el raf alan yerler hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen iş yerlerinden elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafları, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun alaşımlarda, akü imalathanelerinde, mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, kabloların izolasyonunda, kimyasal maddelerde, benzin katkısında sıklıkla kullanılmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile kullanılır hale getirilir. Hurdemsan Metal olarak Kızılırmakta kurşun boru, kurşun levha hurdası, Minare ve çatı kurşunu, kurşun oluk söküp alıyoruz. Ayrıca Kızılırmak’ta çinko hurdası alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun eski tarihlerden günümüze kullanılan metallerden biridir. Dünyada nabit olarak rastlanmaktadır.

Kızılırmak’ta Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Plastik hammadde, Hidrojen (H), (C) Karbon, (N) azot, oksijen ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Kızılırmak hurdacı olarak polipropilen hurdası, hurda jelatin, hurda ABS plastik, polistiren hurdası alımında piyasaya hakimiz. Kızılırmak hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. İyi fiyatla kırkambar plastik, şeffaf naylon poşet, hurda temiz pet şişe, mavi kapak hurdası, pimapen hurdası alımı yapan firmayız.

Kızılırmak 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Bununla birlikte kapanan depolardan edindiğimiz defolu fayans, laminantlar, tavanlar, kiremitler satıyoruz. Yıkılan iş yeri vb. binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda ikinci el pencere, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç pompası az kullanılmış demir iskele, plywood hurda satılıktır.

Fabrika Bozumu

Yıkım işleri yapmak iş güvenliği sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzman ekipler tarafından kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Her inşa edilen yapının projeleri diğerinden farklılık gösterir. Dolayısıyla yıkım şekilleri de faklı biçimdedir. Kızılırmak fabrika yıkım işlerinize talibiz.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Kızılırmak çelik konstrüksiyon sökülmesinde tecrübeli ekibimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik hangarlar söküm işlerinde binanın inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi olarak satılabilecek olanlar değer kazanır. Çelik çatı sökümü konusunda tecrübeye sahibiz. Kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Mekanların en önemli taraflarından biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları kapalı alanların kullanımını hızlandırmaktadır. Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümü birbirinden farklıdır.

Kızılırmak’ta Akü Hurda Alanlar

Kuru akü hurdası, sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları alım hizmetleri sunuyoruz. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanı sıra amperajı dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek amacı ile akü kullanılarak araç korunmaktadır.
Kızılırmak hurda akü fiyatları sormak için arayın. Akü; otobüsler, arabalar, motorsikletler ve benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli aletlerde kullanılır. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatör kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayan lazım olduğunda elektrik enerjisi biçimde veren bataryalara akü denir.

Kızılırmak ta Karışık Cam Hurdası Alımı

Özellikle rengarenk kırık araba camları, şeffaf cam şişe, süt şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, soda şişesi, konserve şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi şeklinde cam hurdaları tonlarca geri dönüşüme gönderiliyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan su tutabilen inorganik sert malzemelerdir. Kızılırmak’ta cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

Hurda Jeneratör Alımı

Uzun kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat ikinci el jeneratörler çalışmasa da kıymetlidir. Kızılırmakta jeneratör hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.
Kızılırmak 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçin. 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda jeneratör kullanılmaktadır.

2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alıyoruz

Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Sübye makinesi, su sebilleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, espresso makineleri, ayran köpürtme makinesi, popcorn makineleri, çay ocağı dobajı alım satımı yapıyoruz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, sanayi tipi ocaklar ve benzeri kafe lokanta tipi mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri almaktayız. İyi kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı, buz makineleri alınır.

Karton Hurda Alanlar

Toptan peçete ve kağıt havlu hurdası, defter hurdası, kitaplar, A4 kağıt hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra hassasiyet ile hurda satıcılarına çok daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. Kızılırmak hurda kağıt fiyatları için arayınız. Avantajlı fiyata beyaz kağıt hurdaları, karışık renkli kağıt hurdası, karton koli, karton hurda alıyoruz. Bir diğer sayfamızdaki hurda koli alanlar hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Kızılırmakta kağıt ve karton hurdası alım satımı yapmaya devam ettirmekteyiz. Kızılırmak hurdacısı olarak hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda alım satımında piyasaya hakimiz.

Kızılırmak Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Profesyonel Kızılırmak hurdacısı olarak alımlarımızı yükseltilmiş Kızılırmak hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki hurda fiyatları içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Kurumsal sitemizdeki Kızılırmak hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir.

Kızılırmakta Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Kızılırmak ta çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü için peşin ödeme yapıyoruz. Çinko mavimsi açık gri renklidir.

Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Fakat kullanım şekli ve üretimi tam öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yer yüzünde en çok bulunabilen metal elementler içerisindedir. Çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturur.

Sac Hurdası Alımı

Müştemilat çatısı kapatmak için kullanılabilir vaziyette sac hurdası satıyoruz. Kızılırmak çevresinde sac hurdası alan işletmeler içindeyiz. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar tarafından toplanmaktadır. Çatı, sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Çeşitli uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların gövdesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, çatı, sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurdası çıkarılmaktadır. Sac; demirin levha haline getirilmiş halidir. Silindirle değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilmektedir.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Bilgisayar parçaları Hurdası ekran kartı, işlemci, ram, power, yazıcı, ses kartı, tarayıcı, crt monitör, server, anakarat, fotokopi makineleri, bozuk modem, DDR rulo artıkları, harddisk, elektronik kart satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Fön makinesi, fırın, ocak, çamaşır makineleri, vantilatör, çay kahve makinesi, klima, ütü masası, kombi, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, ütü fiyatı talep etmek maksadı ile arayın. Akıllı telefon işlemcileri, elektrik trafosu parçaları, röle, termik röle, adaptör, elektrik pano malzemeleri, GSM istasyon kartları, kontaktör alımlarında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Sıfır ve 2.el elektronik ev aletleri alırken nakit para ödeme yapıyoruz.

Kızılırmak Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın