Marmara Ereğlisi Hurdacı

Marmara Ereğlisi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Hurdemsan Metal deneyimleriyle Marmara Ereğliside hurda alım hizmetinin kurumsallık kazanmasını sağlıyoruz.

Marmara Ereğlisi hurdacı firması olmanın sevincini bizi tercih edenlerle yaşamaktayız. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Marmara Ereğlisi hurdacı firmalar arasındayız. Marmara Ereğlisi şehir merkezinin etrafında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan tesise sahibiz.

Hurdanızın tutarını öğrenmek için vaktinizi iyi değerlendirerek firmamıza ulaşıp en geç 1 dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. Marmara Ereğlisi hurdacı firmamız Hurdemsan Metal sizlere haftasonları da hizmet sunmaktadır. Hurdalarınızı konumunuzdan bizzat almaktayız.

Marmara Ereğlisi hurda listesinden yukarıda hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Marmara Ereğlisi’de hurda hurda depoları arasında hizmetlerimiz ile lideriz.

Hurdalarınızın ortaya çıkarılan bedelini hurdalar yüklenirken nakit bir biçimde ödüyoruz. En güncel fiyatı uygulayan Marmara Ereğlisi hurdacısı olarak özel fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Marmara Ereğlisi’nin tamamında hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları alımında eşyanın ederini nakit ödemekteyiz. Hurda eşya alımlarında ilgiyle hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Marmara Ereğlisi’nin Hurdacıları

Marmara Ereğliside hurdacı olarak Marmara Ereğlisi’nin tümünde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için müsait hurda nakil ekibimizi gönderiyoruz. Dürüst hizmet vererek standartlardan fazla kazanmak istiyoruz. Sektörel anlamda 24 senelik deneyimle hizmetimizi veriyoruz. En yakın Marmara Ereğlisi hurdacı firma olarak dilediğiniz adrese ekip yollamaktayız. Tekirdağın her yerinde olduğu gibi Marmara Ereğlisi ilçesinde de hurda alım servislerimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli Tekirdağ hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Marmara Ereğlisi’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Marmara Ereğlisi’deki en kurumsal hurdacı firması Hurdemsan Metal ile tanışma zamanınız gelmiş! Siz değerli müşterilerimizde her türde hurda malzeme satmak için numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi de Hurda Alanlar

Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha çok yüksek kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Marmara Ereğlisi de kalay hurda, hurda üretim artığı, hurda çinko, hurda zamak, çelik almaya devam ediyoruz.

Marmara Ereğlisi çevresinde dilediğiniz yerden tek damar kablo hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Toptan sarı hurda ve ekstra demir, bakır hurda, çatı minare kurşunu, hurda kablo, hurda çinko, alüminyum hurda alımında değerinin üzerinde fiyat listeleri vermekteyiz. Marmara Ereğlisi merkezinde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Şimdi de sizin gibi değerli müşterilerimize Marmara Ereğlisi de hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki deneyim farklarını anlatıyoruz. Marmara Ereğlisi de ikinci el eşya ve hurda alımı işlerini yapıyoruz.

Marmara Ereğlisi’de Hurdacı Firma Telefonu

Marmara Ereğlisi adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alıyor. Boşa süre geçirmeden arayıp, en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak sebebiyle mobil hattımızı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Yirmi dört senedir tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Firmamızın özverisi ile daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlendi. Bilindiği üzere hurdacılık doğaya faydalı olmaktır. Sizlerde dilerseniz elinizde bulunan hurdayı satarak milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Marmara Ereğlisi hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Marmara Ereğlisi Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, demir döküm, inşaat demiri için nakit ödeme yapan firmayız. Demir hurda alan hurdacılar içindeyiz.
Marmara Ereğlisi hurda demir fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Marmara Ereğliside toplama demir hurda, extra demir hurda, teneke, talaş demir hurdası, dkp demir hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan metaller arasındadır. Sayfamızda yer alan Marmara Ereğlisi demir hurdası ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Yerinden demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, asansör malzemeleri, çıkma demir kapı, pencere demiri hurdası, alımlarında rakiplerimizden yüksek fiyat sunuyoruz. Güncel hurda demir ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın.

Marmara Ereğlisi’de Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Alüminyum petek, eski alüminyum tencere, hurda alüminyum tel, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant Marmara Ereğlisi hurdacısıyız. Kimyasal bir element sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metaldir.

Marmara Ereğlisi alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda araiş, sert kartel, hurda alüminyum kalın profil, piston, alüminyum matbaa hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Konumdan hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası nakit alınır. Marmara Ereğlisi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Marmara Ereğlisi alüminyum hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Hurda alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı, levha, hurda alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Bizlere verdiğiniz destek ve önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her gün büyüyoruz.

Marmara Ereğlisi Bakır Hurdası Alım Satımı

Marmara Ereğlisi genelinde hurda bakır alımında deneyimliyiz. Marmara Ereğlisi de bakır hurda almak amacıyla yeni depomuzu oluşturduk. Marmara Ereğlisi hurda bakır fiyatları sormak için arayın. Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgi yer alıyor. Hurda bakır fiyatları Marmara Ereğlisideki alımlarda geçerli olacaktır. Bakır TTR kırma, bakır tel hurdası, bakır tencere hurdası, büyük boy bakır kazan, bakır lama hurdası alımı için hemen telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bakır ham madde hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır süs eşyası, bakır levha alıyoruz. Yanık bakır, bakır talaş hurdası, kırkambar hurda, profil, soyma bakır hurdası, antigron kırma granür, 3/8 bakır boru hurda alıyoruz. Marmara Ereğlisi’de hurda bakır alımı yapan hurdacı şirketimizi hızlıca arayarak keyifli servislerimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Marmara Ereğlisi’de Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Sayfamızdaki Marmara Ereğlisi sarı pirinç fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Detaylı sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar yazıya göz gezdirebilirsiniz. Marmara Ereğlisi hurda sarı fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurdemsan Metal olarak MS-58 çubuk sarı talaşı, pirinç sarı araiş hurda, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, araiş sarı alımında öncülük etmekteyiz. Marmara Ereğlisi çevresinde hurda fosfor bronz (Cusn8), kırkambar sarı hurda, sarı pirinç su saati, hurda sarı imalat artığı, sarı oto radyatör hurdası, sarı musluk hurdası, hurda sarı külçe alıyoruz. Marmara Ereğliside hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız.

Marmara Ereğlisi Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Marmara Ereğlisi de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda kablo alan yerler içerikli gönderimizi okuyun. Tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda enye kablolar, karışık kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Marmara Ereğlisi’nin tüm ilçelerinde kablo hurda almaktayız. Marmara Ereğlisi nin en büyük hurdacısı ile sizlerde daha fazla para kazanabileceksiniz.

Hurda ptt kabloları, ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, ptt kablosu içi yağlı satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Yakın çevrede çelik zırhlı kablo hurdaları, çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

Hurda Krom Alan Firma

Çok sert yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Tekirdağ Marmara Ereğlisi’de hurda krom 202, krom makine artığı, krom 430 kalite hurda, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 201 kalite hurda, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı alımı yapmaktayız.

Konumdan 304 paslanmaz krom hurda, krom 310 kalite hurda, krom 316 kalite hurda, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, 304 paslanmaz krom hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alıyoruz. Marmara Ereğlisi etrafında hurda krom Marmara Ereğlisi hurdacısıyız. Marmara Ereğlisi hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Paslanmaz krom hurda alanlar içerisindeki Marmara Ereğlisi hurdacı şirketiyiz. Krom hurdası alanlar sayfamızı incelemek konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Marmara Ereğlisi çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde 24 deneyime sahip uzman kadromuzla güvenli hizmet veriyoruz. Çelik yapı ve prefabrik hangarlar sökülürken işletmenin inşaat projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılacaklar ayrılabilir. Yapıların en önemli yeri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yaramaktadır. Dayanıklılık bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı tasarımlarının sökümü ötekinden farklıdır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüştürülebilir.

Marmara Ereğlisi Hurda Fiyatları

Anlık Marmara Ereğlisi hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için hemen arayın. Tecrübeli firma olarak tüm hurda alımlarını yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Bloğumuzda bulunan hurda fiyatları makaleye bir göz atın. Burdaki Marmara Ereğlisi hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir.

Hurda Akü Alım Satımı

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde aküler kullanılır. Hurda küçük akü, Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları hizmetini kolaylaştırdık. Akü; otobüsler, otomobiller, motosikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı değildir. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek için akünün kulanım maksadını yansıtmaktadır.
Marmara Ereğlisi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Kurşun Hurdası Alanlar

Hurdemsan Metal olarak Marmara Ereğlisi’de hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun levha, Çatı minare kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Marmara Ereğlisi de çinko hurda alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için bizi geç olmadan arayabilirsiniz. Kurşun bilinen en eski metaldir. Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır.

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalar ile elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenmektedir. Kurşunlar çeşitli alaşımlar üretilirken, kabloların izolasyonunda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, aküler üretilirken, askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısında kullanıldığı bilinmektedir.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Röle, GSM baz istasyonu kartları, trafo, kontaktörler, şarj cihazı, termik röleler, akıllı telefon işlemcileri, elektrik pano malzemeleri alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, mutfak terazisi, fırın, çay ve kahve makinesi, fön makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, ütü almaktayız. Masaüstü bilgisayar Hurdası ekran kartı, CPU işlemci, ram, power supply, tonerli yazıcı, ses kartı, resim tarayıcı, crt monitör, server, yeni nesil ana kart, fotokopi makineleri, modem, DDR rulo, SSD harddisk, elektronik kart alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektrikli ev eşyası alımlarında nakit para ödeme yapıyoruz.

Sac Hurdası Fiyatları

Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Marmara Ereğlisi’de hurda sac alımı amacı ile hemen firmamızı arayın. Sac hurdası geri dönüşüm yapan fabrikalar için önemlidir. Varil, kapı, sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden sac hurdası temin edilir. Sac; metallerin ince veya kalın levha şekline getirilmiş halidir. Merdane ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda şerit gibi kesilir.

Marmara Ereğlisi Hurdacı Sitesi

Tekirdağ Marmara Ereğlisi hurdacılar sitesi içinden hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya bisiklet hurdası alımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya ikinci el araç yedek parçası için aramamalısınız. Eminizki Marmara Ereğlisi sanayisinde çıkma otomobil yedek parçası işleriyle uğraşan firmalar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu işlerde o işi yapanları arayınız.

Titanyum hurda, hurda şablon nikel, karbür, motor hurdası, imalat artığı alım satımı yapıyoruz. Marmara Ereğlisi sanayi sitesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

Kağıt Hurdası Alım Satımı

Marmara Ereğliside hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, kuşe kağıt Marmara Ereğlisi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda kitap alan yerler hakkındaki muhakkak ziyaret edin. Marmara Ereğliside hurda kağıt, karton alan fabrikalar arasındayız.

En ideal fiyatlarla A4 kağıt hurdaları, kitap, defter hurdaları, selpak peçete alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla sizlere daha fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Marmara Ereğlisi hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Avantajlı kilo fiyatıyla kartonlar, koli, renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt alan yerler arasında en hızlı fiyatı sunmaktayız.

Marmara Ereğlisi’de Raf Hurda Alan Firmalar

Marmara Ereğlisi hurda raf fiyatları talep etmek amacıyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek maksadıyla 2.el raf alım satımı başlıklı sayfamıza bakabilirsiniz. Hurda market rafı alıyoruz. Çoğunluk ile ekipmanını yenileyen fabrikalardan elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, market rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafları satıcıları içindeyiz.

Marmara Ereğlisi de Çinko Hurdası Alım Satımı

Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metalleri içerisindedir. Marmara Ereğliside hurda çinko levha, çinko çatı sökümü için peşin ödeme yapıyoruz.

Elementler içinde bulunan çinko halojen, amonyak, siyanür, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda yer alan metal elementlerinden biridir.

Marmara Ereğlisi 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

2. El paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Pop corn arabası, çay ocağı için elektrikli dobaj, ayran köpürtme makinesi, kahve makineleri, kıyma çekme makineleri, tabldot, su sebili alım satımı yapmaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi kuzine, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, krom meze reyonları vs kafe restoran tipi mutfak alet edavatını görmek amacıyla alıcıları işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, lokanta tipi bulaşık makinaları alınır. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız.

Marmara Ereğlisi de Fabrika Sökümü

Marmara Ereğlisi’de fabrika sökümü konusunda profesyoneliz. Her binanın yapım projeleri kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım şekilleri de ona göre tamamlanmalıdır.

Evvela sökülecek üretim yerinin detaylıca gezilerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması doğru olur. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedeniyle risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır.

Marmara Ereğlisi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesi yakınlarında yıkılmış apartman benzeri binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Birde batmış depolardan satın almış olduğumuz defolu tavanlar, kiremit, fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parkeler satıyoruz.

İnşatlarda alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Marmara Ereğlisi’de Hurda Plastik Alımı

Yüksek tonajlı hurda mavi ve kırmızı kapak, kırkambar plastik hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe hurdası alıyoruz. Marmara Ereğlisi çevresinde ABS plastik hurda, jelatin hurdası, hurda polistiren, polipropilen alıyoruz.
Marmara Ereğlisi hurda plastik fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Plastik hurdası, hidrojen, azot, (O) oksijen, karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Marmara Ereğlisi’de Jeneratör Hurda Alan Hurdacı

Marmara Ereğlisi etrafında 2.el jeneratör alıyoruz. Marmara Ereğlisi hurda jeneratör fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçin. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Her şeyin ömrünü tamamlayarak daha fazla kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratörler bozukda olsa değer görmektedir. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif istemeden karar vermeyin.

Marmara Ereğlisi Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın