Ondokuzmayıs Hurdacı

Elinizde bulunan her tür hurdayı konumunuzdan alıyoruz. Hurdemsan Metal kaliteli hizmetleriyle hurdacılık hizmetine anlam veriyoruz.

Toptan hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ondokuzmayıs hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Ondokuzmayıs hurdacı firmamız Hurdemsan Metal hurda malzemesi olanlara yedi gün hizmet vermeye devam ediyor. Samsun Ondokuzmayıs merkezinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız.

Samsun Ondokuzmayıs bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Geri dönüşümcülük yapan Ondokuzmayıs hurdacısı olarak avantajlı fiyatlarla yolladığınız konuma gelmekteyiz. Ondokuzmayıs hurda alım satım ve geri dönüşüm tesisleri içinde hizmetlerimizle lider konumdayız. Tüm hurdalarınız için zamanınızı iyi değerlendirerek bizim ile irtibat kurup en geç 1 dakikada avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Ondokuzmayıs hurdacı firma olarak her türlü hurda inşaat demiri alımında ederinin üstünde fiyatlar uygulamaktayız. Ondokuzmayıs ta hurda alımı yapan işyerlerinden biri olarak hizmet detaylarını sizler için bu makalemizde açıklıyoruz.

Hurda eşya alım satımında sektörde geçirdiğimiz yılların kazandırdığı bilgiyle hareket etmekteyiz. Ondokuzmayıs ta uygulanan hurda fiyatlarıyla alım satım hizmetleri için telefon numaramızı arayın. Hurda alırken bedelini taşıma yapılırken hesaplıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Hurdacı Numarası

Ondokuzmayıs yerinden her nevi hurda alımı hurda alım faaliyetleri verdiğimiz yerler içindedir. Yirmi dört yıldan şimdiye değin on binlerce ton alüminyum malzemeyi geri dönüşüm vasıtası ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Böylece doğaya daha az zarar verildi.

Hemen arayın, günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Ondokuzmayıs hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz topladığınız hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayarak milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Hurdacıları

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür atık hurdası satışı yapmak nedeniyle şirketimizi arayabilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs hurdacısı olarak Ondokuzmayıs’ın tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın nakliyesi için adresinize en yakın araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Yirmi dört senelik sektörel tecrübe ile güvenilir hizmet veriyoruz. En yakın Ondokuzmayıs hurdacı firması olarak dilediğiniz alana gelmekteyiz. Samsun’un tamamında yaptığımız gibi Ondokuzmayıs çevresinde de kurumsal hizmetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Kurumsal Samsun hurdacı ihtiyaçlarınızda vip hizmet vermekteyiz.

Ondokuzmayıs’ta hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Ondokuzmayıs’ın en profesyonel hurdacısı Hurdemsan Metal ile hurda malzemenizi satmayı kolaylaştırın! Kurumsal anlayış ile kazanmayı ilke edinerek piyasadan yüksek hurda fiyatı sunmaktayız.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Alımı

Ondokuzmayıs içerisinde adresten antimon hurdası ve 2.el malzeme alım satımı yapıyoruz. Ondokuzmayıs ta çelik, kalay hurdası, zamak hurda, torna artığı, çinko hurda alımı yapıyoruz. Şimdi sizlere Ondokuzmayıs ta hurda alan yerler ile firmamız arasındaki profesyonellik farkını açıklamaya çalışıyoruz. Yüksek tonajlı kurşun hurda, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır, hurda kablo ve sarı alırken fiyat listesi sunmaktayız. Ondokuzmayıs ta hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla sektörün öncülerindeniz. Ondokuzmayıs bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Hurdası olanların memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Bu nedenden dolayı her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Ondokuzmayıs Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Yanık bakır hurda, bakır (kızıl) talaş hurda, kırkambar bakır hurdası, ince bakır profil hurda, soyma bakır, antigron kırma, boru alıyoruz. Bakır alan Ondokuzmayıs hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayarak profesyonel hizmetin tadını yaşamaya başlayın! Tel hurda, bakır tencere hurdası, TTR kırma, hurda bakır lama, hurda bakır kazan alıyoruz. Ondokuzmayıs’ta en büyük hurdacısı olarak bakır hurdası ticaretinde deneyimliyiz. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Ondokuzmayıs hurda bakır kilo fiyatı saat başı değişmektedir. Bakır levha hurdası, hurda bakır ham madde, hurda, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası satmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Ondokuzmayıs’ta hurda bakır alan tesisimiz var.
Ondokuzmayıs hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Ondokuzmayısta Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünebilen metal cinsidir. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston, alüminyum kalıp alan firmayız. Hurdemsan Metal firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sizlerin desteğiyle Ondokuzmayıs’ta her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Hurda alüminyum talaş, alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı, hurda alüminyum radyatör peteği, levha ticareti için arayın. Adresten alüminyum eloksallı profil hurdası, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum radyatör alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz. Ondokuzmayıs’ta alüminyum hurdası alan yerler içinde lideriz. Her nevi toptan alüminyum hurdası alımı yapılır. Ondokuzmayıs hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Sayfamızdaki Ondokuzmayıs hurda alüminyum fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

Ondokuzmayıs ta Hurda Sarı Alımı

Hurdemsan Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, hurda çubuk ucu parça sarı, araiş sarı, pirinç sarı araiş MS-70, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda ticaretinde liderlik etmekteyiz. Sitemizdeki Ondokuzmayıs’taki sarı pirinç fiyat listesini abonelerimize bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha detaylı sitemizdeki sarı alan hurdacılar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Ondokuzmayıs hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için yetkililerimizle irtibata geçin.

Ondokuzmayıs hurdacı firması Hurdemsan Metal firmamızla hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. Ondokuzmayıs’ın tüm mahallelerinde hurda fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı oto radyatörü, sarı musluk, hurda sarı kırkambar, sarı külçe hurdası, hurda su saati, hurda sarı pirinç talaşı alan firmalar içinde en iyi fiyat teklifini veriyoruz.

Ondokuzmayıs Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Konumdan asansör hurdası, çıkma demir kapı, demir trabzan, tufal, pencere demiri hurdası, alan hurdacı firmasıyız. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki Ondokuzmayıs toplama demir hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda demir alan fabrikalar içerisindeyiz.
Ondokuzmayıs hurda demir fiyatları için arayınız.

Yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, demir döküm, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri hurdası, hurda demir pik alırız. Ondokuzmayıs çevresinde toplama demir, teneke hurda, hurda dkp demir, hurda ekstra demir, hurda demir talaşı için nakit ödeme veriyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyat listesi paylaşımını okumak isteyebilirsiniz.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Kablo Alımı

hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablo, elektrik kabloları alımında öncüyüz. Telefon kablosu, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kabloları satmak isteyenler bizi arayabilir. Geniş bilgiye sahip olmak için kablo hurda alanlar metne göz atın. Ondokuzmayısta hurda kablo alan fabrikalar arasındayız.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Ondokuzmayıs ın en büyük hurdacısı olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ondokuzmayısın tamamında hurda kablo alıyoruz. Hurda iç tesisat kablosu, hurda karışık kablo, tek damar kablolar, antigron kablolar, enya kablolar alan hurdacıyız. Yakın çevrede hurda yer altı enerji kabloları, hurda fare yemez, hurda çelik içli kablolar, hurda çelik zırh kablosu alım satımı esnasında ederinin üzerinde gönderiyoruz.

Ondokuzmayıs ta Hurda Krom Alım Satımı

Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Samsun Ondokuzmayıs’ta krom 201 hurda talaşı, krom imalat artığı hurda, hurda krom 430 talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, hurda paslanmaz krom 201, hurda paslanmaz krom 202 talaşı, paslanmaz krom 430 hurdası alımlarında özel ton fiyatları sunuyoruz.

Konumdan krom paslanmaz 316 kalite hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda, paslanmaz krom 304 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 hurda talaşı, krom 310 hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 alımı yapan hurdacı firmasıyız. Ondokuzmayıs etrafında hurda krom ticareti yapan firmayız. Ondokuzmayıs hurda krom paslanmaz fiyatları için arayın.

Paslanmaz krom hurda alan firmalar arasındaki Ondokuzmayıs hurdacı depsouyuz. Krom hurda fiyatı konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Çelik Çatı Sökümü

Bütün kapalı alanların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. Dayanıklılık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı biçimlerinin söküm işleri ötekinden farklıdır. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon hangarlar sökümlerinde yapının imar projeleri incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar değerinde alınabilir. Çelik çatı makası kesim sökümü işlerini tamamlıyoruz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Samsun Ondokuzmayıs’ta çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde tecrübeli saha ekibimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz.

Hurda Raf Alım Satımı

Hurda market rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Ondokuzmayıs raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bizi aramanız yeterli olacaktır. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf alımı hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf satıcıları arasındayız.

Anlık Ondokuzmayıs Hurda Fiyatları

Hurdemsan Metal olarak alımlarımızı güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Kurumsal sitemizdeki Ondokuzmayıs hurda fiyatları her hafta değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için en yakın ekibimizi aramanız yeterli olacaktır. Kesin sitemizdeki güncel demir hurdası fiyatları makaleye bir göz atabilirsiniz.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Kurşun Alımı

Ondokuzmayıs hurdacı Hurdemsan Metal olarak kurşun oluk, levha kurşun, kurşun boru hurda, Minare ve Cami kurşunu alım amacıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Ondokuzmayıs ta hurda çinko levha alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Elinizde hurda çinko hemen arayın. Kurşun madeni akü imalathanelerinde, kabloların izolasyonlarında, pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak, alaşım üretiminde, askeri mühimmatlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak elde edilebilen madenler arasındadır. Doğadaki kurşunlar kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile kullanılabilir hale getirilir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir.

Plastik Hurda Alanlar

En iyi fiyatlarla pimapen hurdası, kırkambar plastik, hurda kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, şeffaf naylon poşet alıyoruz. Ondokuzmayısın tamamında jelatin, hurda polistiren, hurda polipropilen moblen, hurda ABS plastik alım satımıyla uğraşıyoruz.
Ondokuzmayıs hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Plastik hurdası; Azot, Hidrojen (H), Oksijen, Karbon (C) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Bunun ile birlikte kapatılan esnaflardan almış olduğumuz defolu dayanıklı laminant parke, fayanlar, tavan, kiremitler ekonomik fiyata pazarlıyoruz. Büyük projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan iş yeri binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta 2.el Sac Hurda Alanlar

Varil, kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretiminde sac elvha kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kaplamasında kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden sac hurda çıkarılabilir. Sac; metal malzemenin levha şekline getirilmiş biçimidir. Silindirle farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen boyut ve ölçülerde kesilmektedir.

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Müştemilat tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ondokuzmayıs ta hurda sac alımı maksadı ile çok geçmeden bizi arayın.

Ondokuzmayıs 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Sübye makineleri, su sebili, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, espresso makinesi, ayran köpürtme makineleri, mısır makineleri, doğalgazlı çay otomatı alımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, aspiratör, krom davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, endüstriyel ocak ve benzeri lokanta ve restoran tipi mutfak aletini yakından inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi restoran mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanımla sınırlı değildir. Bunun yanında alıcıya akım iletmek, amperajı dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacıyla akünün görevlerindendir. Ondokuzmayıs hurda akü fiyatları için arayınız. Akü; motosikletler benzeri taşıma araçları ile bir takım elektronik aletlerde kullanılır. Küçük akü hurdaları, hurda sulu akü, kuru akü hurdaları alım satım hizmetleri veriyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken yerlerde akülerden faydalanıyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan bataryalara akü denir.

Hurda Kağıt Alanlar

Yüksek fiyata renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, koli, karton hurdaları alıyoruz. Bir önceki yazımızdaki kitap hurdası alanlar hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Ondokuzmayısta karton, kağıt hurdası alım satımı yapmayı devam ettiriyoruz. Ondokuzmayıs’ta kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol hurda Ondokuzmayıs hurda ve geri dönüşüm firması olarak iyi hizmet veriyoruz. İyi fiyatla hurda kağıt peçete, hurda okul kitapları, defter hurdaları, A4 kağıt hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle size daha fazla miktarda kâr elde etme avantajı veriyoruz.
Ondokuzmayıs hurda kağıt fiyatları için firmamıza ulaşın.

Ondokuzmayıs’ta Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Sıfır ve ikinci el elektrikli ev eşyası alımında değerinden yüksek fiyatlar veriyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları harddisk, ADSL modem, sunucu, dotmatrik yazıcı, DDR Rulo, monitör, ana kart, ses kartı, fotokopi makinesi, sarı göbek işlemci, ekran kartı, power, fotoğraf tarayıcı, ram, elektronik kart almaktayız. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, terazi, bulaşık makineleri, ütü, buzdolabı, çay makinesi, klima, kombi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü masası fiyatı öğrenmek maksadı ile irtibata] geçin. Adaptör, elektrik trafoları, elektrik panoları, GSM kartları, röleler, akıllı telefon işlemcileri, kontaktörler, termik röleler alıyoruz.

Hurda Jeneratör Alım Satımı

Kullanıma bağlı olarak her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Lakin eski jeneratörler çalışmasa da alıcı bulabilir. Yaşamı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası alımlarında en yüksek fiyat tekliflerini uygulamaktayız. Ondokuzmayıs 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayınız. 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi alım ekibimizle kolaylıkla iletişime geçin.

Ondokuzmayıs ta Çinko Hurda Alan Firma

Çinko, antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Elementler arasında bulunan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda çıkarılan metal elementlerdendir.

Geçiş metalleri içinde bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir. Ondokuzmayıs hurdacı olarak çinko çatı sökümü, çinko levha alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Fabrika ve Makine Sökümü

Ondokuzmayıs fabrika yıkımı işinde lideriz. Öncelikle yıkımı yapılacak üretim yerinin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması doğru olur. Binaların projesi kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısıyla yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır. Yıkım işi yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedenleriyle risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Ondokuzmayıs Hurdacılar Sitesi

Ondokuzmayıs OSB Organize Sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan her kiloda metali alıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Samsun Ondokuzmayıs hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Lakin hurda araç veya bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda veya ikinci el oto yedek parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Şundan eminiz ki Ondokuzmayıs oto sanayisi içerisinde 2.el otomobil yedek parçası işleri yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ederiz çıkma araç parçası ihtiyaçlarınızda onlar ile irtibat kurun.

Motor hurdası, şablon nikel, karbür hurda, titanyum hurda, imalat artığı satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Ondokuzmayıs Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın