Selim Hurdacı

Selim hurdacı ve geri dönüşümcüleri içinde her nevi hurda atık almaya devam ediyoruz. Selim’in bütün caddelerinde 2.el eşya ve hurda malzeme değerinin üstünde alıyoruz.

Selim hurdacı Hurdemsan Metal hurdası olanlara günün yirmi dört saatinde hizmet veriyor. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Selim hurdacısı olarak Selim genelinde hizmet veriyoruz.

Kars Selim organize sanayisinin etrafında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Bütün hurdayı adresinizden almak için Selim’de hurda toplama merkezi açıyoruz. Hurda malzemelerinizin edeceği parayı hesaplamamız için vaktinizin değerini bilerek bize ulaşıp en geç iki dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Güncel Selim hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. Hurda alımında titizlikle piyasasından fazla fiyat listeleri sunabilmekteyiz.

Selim’in hurdacı deposu Hurdemsan Metal kaliteli hizmetleriyle hurdacılık ve geri dönüşüm işlerine yeni boyutlar kazandırmaktayız. Selim’de hurdacı şirketlerinin en kalitelisi olarak kaliteli servislerimizi hurda eşya satanlar için bir yazıda bir araya getirdik.

Malzeme alımı yaparken değerini anında nakit ödemekteyiz. Selim merkez hurdacı firması olarak hurda alım satımı yapmaktayız. Selim hurdacıları içerisinde liderlik yapıyoruz.

Selim’deki Hurdacı Firmalar

Selim hurdacı olarak Selim’in her yerinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın nakliyesi için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Özverili çalışmalar yürüterek standarttan çok kazanç elde etmeye önem vererek kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz.

24 senelik deneyimle hizmetlerimizi vermekteyiz. En yakın Selim hurdacı telefon numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Kars’ın tamamında yaptığımız gibi Selim genelinde de hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. En yakın Kars hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda çinko satmak nedeniyle numaramızı kaydedebilirsiniz. Selim’de en yakın hurdacısı mı arıyorsunuz? Selim’deki en büyük hurdacı firması Hurdemsan Metal yerinden hurda alımı yapıyor!

Selim de Hurda Alanlar

Bugün de sizin gibi hurdasını değerinde satıp paraya çevirmek isteyenlere Selim de hurda alan yerler ile Hurdemsan Metal arasındaki hizmetlerimizi anlatıyoruz. Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Bu sebeple her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Selim’de kalay hurdası, torna makinesi artığı hurda, çinko, hurda antimon zamak, çelik hurda almaktayız. Selimde yerinizden hurda malzeme alırız.

Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, demir hurdası alımına özel değerinden yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Selimde hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla liderlik yapıyoruz. Selim in her noktasında hurda ve ikinci el eşya alımı yapıyoruz.

Selim Hurdacı Telefon Numarası

Selim yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Yirmi dört seneden bu günlere on binlerce kilo hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle çevremize çok daha az zarar verilmiş oldu.

Görüldüğü gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin dönüştürülmesini sağlayıp ülke ekonomisine ve çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Selim hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Hemen arayarak, günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Selim’de Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Gümüş renkli, sünek bir metal çeşididir. Hurdasını satanların desteğiyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Bize gösterdiğiniz destek sebebiyle sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Buradaki Selim alüminyum hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Daha geniş bilgi almak için sitemizdeki hurda alüminyum fiyatları makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum petek, hurda alüminyum jant alan hurdacıyız. Selim’de adresten hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum curuf hurdası alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Kars Selim’de hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Alüminyum araiş hurdası, alüminyum kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum piston ticareti yapan hurdacıyız.

Her çeşit toptan alüminyum hurda alım satımı yapılır. Selim hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum talaş hurdası, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz.

Selimde Kablo Hurdası Alanlar

Kablo hurdası alanlar başlıklı makaleye bir göz atın. Hurda yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu, telefon kablosu satacak olanlar hemen arayın.

Selim’in tamamında kablo hurdası alan firmayız. Selim in en iyi hurdacısı ile ticaretin mutluluğunu sizle paylaşıyoruz. Hurda elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo alıyoruz.

Selimde fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik zırh kablosu, yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda çelik içli kablolar alımında en doğru fiyatı biz veriyoruz. Selimde hurda kablo alanlar arasındayız.

Selimde yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Karışık kablo hurdası, enya kablo, tek damar kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kabloları için nakit ödeme veriyoruz.

Selim Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakırlı petek, bakır eşya, eski bakır tepsi, hurda bakır levha, bakır ham madde hurdası satarak para kazanmak isteyenlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde daha geniş anlatıma ulaşabileceksiniz. Selim hurda bakır fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Selim’de bakır hurda alabilmek amacı ile yeni bir ekip oluşturduk. Selim hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Selim’in tümünden hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Selimde hurda bakır alan hurdacı iş yerimizi hemen arayın keyifli hizmetlerin tadına varmaya başlayın! Bakır tencere, hurda bakır lama, bakır TTR kırma granür, bakır kazan, bakır tel hurdası alıyoruz. Kızıl bakır talaşı, kırkambar, antigron hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, hurda ince profil, soyma bakır alımı yapıyoruz.

Selim de Demir Hurda Alan Yerler

Toptan parça inşaat demiri çubuğu, yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, hurda demir pik, hurda döküm demir alıyoruz. Hurdemsan Metal, Selim’de hurda demir alan firmalar arasındayız.

Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Buradaki Selim toplama demir hurdası kilo fiyatını arzu edene saat başı ulaştırıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatı için hemen arayın. Demir hurda alımı hurda demir hakkında bilgi almak amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Adresten asansör hurdası, hurda pencere korkuluğu, tufal hurda, hurda demir merdiven korkuluğu, çıkma demir kapı, alımı yapıyoruz. Selim’de hurda extra demir, teneke hurdası, demir talaş hurdası, toplama demir hurda, DKP demir alım satımı yapıyoruz.

Selimde Hurda Sarı Alan Yerler

Selim’de hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Selim hurdacı Hurdemsan Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası, sarı talaş hurdası, hurda sarı çubuk ucu, hurda sarı pirinç araiş MS-70, MS-64 hurda sarı araiş alımında öncü firmayız. Selim merkezinde araba radyatörü hurdası, hurda fosfor bronz (Cusn8), kırkambar sarı hurda, sarı su saati hurdası, hurda sarı musluk, hurda sarı imalat artığı, külçe sarı alan yerler içindeyiz.

Sayfamızdaki Selim deki hurda sarı pirinç kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.
Selim hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Hurda Krom Alanlar

Dilediğiniz yerden hurda paslanmaz krom 304 kalite, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 316 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 316 hurdası, hurda krom 310 talaşı, krom 304 hurda talaşı alıyoruz. Krom hurda fiyatları makalemizi incelerseniz iyi olur.

Selim yakınlarında hurda krom Selim hurdacı firmasıyız.
Selim hurda krom fiyatları öğrenmek için arayınız. Kars Selim’de krom paslanmaz 202 hurda talaşı, hurda krom makine parçası, paslanmaz krom 430 hurdası talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurda, 201 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 201 kalite hurdası, paslanmaz krom 202 hurda almayı sürdürüyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alan Selim hurdacı firması Hurdemsan Metal olarak atık ve hurda alımı belgesine sahip tecrübeli işletmeyiz. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşur.

Hurda Karton Alanlar

En yüksek fiyatlarla fotokopi kağıtları, hurda okul kitabı, defter hurdası, hurda peçete kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle satıcılara daha çok oranda kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz.
Selim hurda kağıt fiyatları sormak için arayınız. Selimde hurda eski gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda ticareti yapıyoruz.

Hurda kağıt alımı hakkındaki yazımızı okumalısınız. Selimde karton, kağıt hurdası almaktayız. Piyasanın üstünde ton fiyatıyla hurda beyaz kağıt, karton koli, kartonlar, hurda karışık renkli kağıt alan yerler içerisindeyiz.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Selim hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Çoğunlukla batan iş yerlerinden satın aldığımız reyonlar, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları takip etmek için hurda raf fiyatları hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz.

Selim’de Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılabilen elementler içinde 23. bulunmaktadır. Element olan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Çinko, antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Ancak üretim biçimi ve kullanımı tam olarak anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Selim hurdacı olarak çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Plastik, (N) azot, Oksijen, karbon (C), Hidrojen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, kırkambar plastik, pimapen imalat artığı, temiz pet şişe hurdası, hurda şeffaf naylon alan firmayız. Selim de hurda jelatin, hurda ABS plastik, hurda polistiren kristal, polipropilen ticaretinde piyasaya hakimiz.
Selim hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Selim Hurdacılar Sitesi

Selim OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alım yapmaktayız.

Kars Selim hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Katiyen hurda araç veya traktör hurdası almıyoruz. Bu nedenle hurda veya 2.el araç parçası sormak maksadı ile gelen telefonları kabul etmemekteyiz. Kuşkusuz ki Selim oto sanayi sitesinde hurda otomobil parçası ticaretiyle uğraşan dükkânlar bulabilirsiniz. Lütfen 2.el araç parçası ihtiyacınızda bu tür yapanlarla irtibat kurun.

Hurda imalat artığı, motor hurda, hurda karbür, nikel hurda, titanyum hurda alıyoruz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

Endüstriyel restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. 2. El paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap alınır. Bakır işlemeli çay kazanı, su sebilleri, köpüklü ayran makineleri, tabldot, popcorn makineleri, kahve makinesi, kıyma makineleri dişlisi temin etmekteyiz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü ocak, paslanmaz krom dinlendirici, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz için siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Selim fabrika söküm ve bozumu işlerinde lideriz. Binaların projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım şekilleri ona göre tamamlanmalıdır.

İşe başlamadan önce yıkımı arzu edilen üretim yerinin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı nedeniyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Selim Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları 2022 hakkındaki yazıya bir göz atabilirsiniz. Deneyimli firma olarak hurda alımını anlık güncellenen Selim hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Listemizde yayınlanan Selim hurda fiyatları her yedi günde bir güncelleniyor. Anlık Selim hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve Selim de hurdaların tonu kaça gidiyor öğrenmek için arayın.

İkinci el Jeneratör Hurdası Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar bizden teklif istemeden jeneratörünüzü satmayın. Selim merkezinde jeneratör hurdası alıyoruz. Selim 2.el jeneratör fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elektrik verilemeyen alanlarda elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır. Her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler bozukda olsa alınır.

Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Kurşun yüzlerce yıldan günümüze kullanılan metaller arasındadır. Bilindiği üzere radyasyon yalıtımlarında, alaşımlarda, mühimmat üretiminde, akü imalathanelerinde, kimyasal maddelerde, kabloların yalıtımlarında, benzin katkısı olarak kurşuna yer verilmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılmaktadır. Doğadaki cevherler kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile kullanılabilir biçime getirilmektedir. Hurdemsan Metal olarak Selimde hurda kurşun levha, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu sökümü için adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Selimde hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Selim de Akü Hurdası Alım Satımı

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde akü halen akümülatörlerden faydalanılır. Hurda sulu akü, kuru akü hurda, hurda küçük akü alımı yapmaktayız. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde veren bataryalara akü denir. Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçları ile bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanımla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek amacı ile akülerden faydalanılarak motor korunmaktadır. Selim hurda akü fiyatları sormak için arayın.

Selim İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo binalarından bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, kapı alan yerler içerisindeyiz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç pompası, alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Dolayısıyla iflas eden iş yerlerinden aldığımız minik ucuz fayans kalebodur, su geçirmez laminantlar, tavanlar, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Laptop bilgisayar Hurdası güç kaynağı, sarı göbek işlemci, bozuk modem, DDR rulo artıkları, sunucu, ram, ekran kartı, ana kart, lcd monitör, sabit disk, ses kartı, renkli yazıcı, fotokopi makineleri, fotoğraf tarayıcı, elektronik kart alıyoruz. Kombi, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, terazi, klima, saç kurutma makineleri, 7 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay makinesi, buzdolabı, ütü fiyatları sormak maksadı ile arayın. Akıllı telefon kartı, elektrik trafoları, röle, termik röleler, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, GSM kartları, kontaktör alımlarında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektronik ev aleti alımında peşin para ödemeler yapıyoruz.

Selimde 2.El Hurda Sac Alanlar

Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha şekline getirilmiş şeklidir. İki silindir arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli boyutlarda kesilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların gövdesinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu malzemelerin eskimişine sac hurdası denilir. Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Selim çevresinde sac hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.

Selim’de Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümleri birbirinden farklıdır. Yapıların en önemli yerlerinden biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Selim çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde tecrübeli personellerimizle güvenli hizmetler veriyoruz. Prefabrik binalar ile çelik konstrüksiyon ahırlar söküm işlerinde işletmenin imar projesine dikkat edilmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

Selim Hurdacı
Başa dön
Aramak İçin Tıklayın Whatsapp İle Yazın